Alkolle arası iyi olanlar bir bakabilirmi?

Arkadaşlar benim çok büyük bir sıkıntım var. Ve içip kafayı dağıtmak şu derdimi unutmak istiyorum. Ancak daha önce hiç içmedim. Çok fazla içince Nasıl oluyor aklındaki herşeyi tüm sırlarını söylüyor musun yanındakine, söylemek istemediğim şeyler varda bir yardım edin lütfen içmeden gitmez bendeki bu acı?

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar içtiğine bağlı... Kaldı ki alkolü eskiden dertten içiyordum. Sonra bişeylerin farkına vardım... Ne zaman alkol içersem içeyim, tüm dertlerim dağ gibi oluyordu... Bu yüzden bende hep keyifli kafayla içmeye karar verdim... İçince sadece Belli bir süre kafandan gider o acıların... Ertesi sabah yine aynı durum...

Sana tavsiyem bu yollara başvurma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Sarhoşken söylediğin her söz ayıkken düşünülmüştür diye bir söz var ki doğru.
    Söyleyemediklernii söylüyorsun oda şu şekilde oluyor ;
    İnsanların tepkileri hayatın akışı umrunda olmuyor. Duygularının misli ile arttığını düşün tutmak mümkün olmuyor haliyle.

1|0
    0|0
  • Valla içesim yok bugün. Ama olsaydı çekerdik kırmızı Tüborgları beraber!
    Al bari bira içerken dinleyeceğin parçan da benden gelsin!
    https://www.youtube.com/watch?v=LyyZD8w2UKk

1|0
    0|0
  • İlk içmende dikkat et. ve ağız tadını bilmeden bişey söylemek yanlış olur. rakı benim vazgeçilmezimdir mesela dertli oldugumda

1|0
    0|0
  • Tek başınayken iç yanında biri varsa içöe

1|0
    0|0
  • Eğer böyle olsaydı, içkiyi eczaneler satardı tekel bayileri değil.

0|0
    0|0
  • Alkol bisey unutturmuyor daha cok deprestiriyor

1|0
    0|0
  • Bence içince hiç gitmez yilarin icicisi olarak söylüyorm bunu

1|0
    0|0
  • Şahsen en son 9şişe bira içtiğimde sadece gözümü hastanede açtım.. :) bu da sırf hızlı hızlı içtiğim için olmuş.. gözümü açtığımda doktorlara ana avrat küfrediyordum ama aklım yerindeydi gayet.. :) Zira yavaş yavaş içince sessizliği gömülürüm açıkcası gene tınlamam.. ama sana tavsiyem yinede içkiye bağlanmamalısın.. geçici şeyler bunlar..

0|0
    0|0
  • dahja once hc ıcmedıyse sadece üç dört tane shot kafanı yapar

0|0
    0|0
  • Tadı kötüdür miden bulanır kusarsın basın döner bir şey unutmazsın ağzın kokar nefret edersin kendinden içme hele ki ilkse

0|0
    0|0
  • Alkol derdi unutturmaz sadece erteler.
    Gerçek olan her şeyi söylersin aklından geçen.

0|0
    0|0
  • Arap sen içme

0|0
    0|0
  • Derdi unutmak için içilmez, derdi hatırlayıp efkarlanmak için içilir.

0|0
    0|0
  • ilk içeceksen tek içme

0|0
    0|0
  • Yahu bu ülke nereye gidiyor boyle

0|0
    0|0
  • sıkıntın nedirbilsek

0|0
    0|0
  • Rakı iç ben söylemem ama seni bilemem o anki ortama bağlı aslında

0|0
    0|0
  • Ayıkınca ne değişecek?

0|0
    0|0
  • Yav ben de organik kimyadaki sandım bunlardan anlamam. s

0|0
    0|0
  • Ickiyle unutulmaz
    Gunah gunah

0|0
    0|0
  • Bunyen iyi degilse kokteyl tarzi biseler oneriyim

0|0
    0|0
    • 35 lik devşirebilirdim öyle bir dert

• Devirebilirim yazıcaktım ah bu klavye düzeltmesi

• Bak bir votka al 5 lt su sisesi bul icine bosalt 1 tane 1 lt enerji 1 tane limonlu soda bide fanta 1 lt karistir ic aci tat kalmaz rahat rahat icersn seni bu duruma ne getirdi paylas istersen belki yardim edebilirim

• Alkol canı sıkıldığında da içilecek değil mutlu olduğunda keyfinden iceceksib

0|0
    0|0
  • Saatlik unutursun bence gerek yok

0|0
    0|0
  • Herkesin yanında içilmez önce bunu bil ;)

0|0
    0|0
  • S. kmeseler bari

0|0
    0|0
  • sakin ol ilk önce bilmeden içme ayrıca yalnız içme yanında birileri olması gerekli sen hangi şehirdesin peki

0|0
    0|0
    • Napıcaksın

• yanında bir büyük bulunsun istedim

Kızlar Ne Diyor 8

• ben ilk ve son olan içki deneyimimde 15 saate yakın uyumuştum. herkeste aynı sonuc olmuyor bazıları cok konusuyor bazıları uyuyor.

0|0
    0|0
  • o kişiden kişiye değişir yaa benm sevgilim alkol alınca çok sakinleşip bişeyler anlatıyodu bense direk uyuyorum sende nasıl olur bilemem. Ayrıca da yaşadıklarını unutamazsın oturur ağlarsın alkolün faydası yok öyle şeylere

0|0
    0|0
  • Ilk defa iciceksen bira gibi alkolden saymadigim bir ickiden başla derim çünkü sarhoş olduğunda aklında ki diline vuruyor ilk defa icicekmissin madem gidip bir yeşil peri falan içeyim deme sırları söylemek bir kenara dursun ejderiya bile görürsün yanında.

0|0
    0|0
  • Bence sen içme kimin ne yapacağı belli olmuyor bünye meselesi

0|0
    0|0
  • Herkesteki tepki farklidir, guvendigin bir yerde denemeni oneririm. Ama ne kadar icersen ic sadece 1 gece unutabileceksin.

0|0
    0|0
  • 2 rekat namaz kılsan inan daha çok rahatlarsin

0|0
    0|0
  • Icme gı senin uzenler icsinde hepsi gebersin

0|0
    0|0
  • Hiç içmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...