Sizce de sarılmak güzel değil mi?

Ben normal de öpmeyi, el ele tutuşmayı vb. şeyleri sevmiyorum fakat sarılmak iyi hissettiriyor. Bu karşındaki kim olursa olsun aynı.
Bir araştırmaya göre de sarılmak ; stres seviyesini azaltıyor , vücuda "seni seviyorum, her zaman yanındayım" hissi veriyor, mutluluk hormonu salgılıyor ve kan basıncını normal bir seviyeye getiriyor.
Siz ne düşünüyorsunuz? Sarılmak yoksa öpmek mi daha özeldir?

1|0
15|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• göğüs bölgesi insanın iletişim ve duygu bölgesidir, sevdiğimiz biriyle yakınlastıgımızda mutlu olurken sevmediğimiz biriyle yakınlastıgımızda arkamızı dönmeye calısırız bu yüzden sevilen kişiye sarılma ihtiyacı cok normal.
    bence de sarılmak güzel ama öpüşmek de fena değil :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yakın gördüğüm kişilere sarılırım. Herkese değil. Ne anlamı kalıcak sonra hissettirmek böyle oluyor işte. Bir mekandasın varsayalım arkadaşlarınla vede cana yakın bir arkadaşınla. Diğerleri ile selamlaşıp onla sarıldığında hem ona güven verirsin hemde değerini gösterirsin. Bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • Bencedee

1|0
    0|0
  • Değil :D

1|0
    0|0
  • evlilik öncesi hepsine karşıyım ne öpüşme ne el tutuşma nede sarılmak.

1|0
    0|0
    • Normal bir arkdsinada sarilablrsin karşı cins olması gerekmiyor ben bunu kastettim

• yok aman ben sevmiyorum gerçekten uzak kalsınlar XD fazla samimiyete karşıyım.

• Aynen sana katılıyorum :) anlatılmaz yaşanır şeyler bunlar

1|0
    0|0
  • Sarılmak çok güzel bence de

1|0
    0|0
  • Sımsıkı sarılmak her zaman insana huzr veriyor...

1|0
    0|0
  • Sarılmak.

1|0
    0|0
  • sarılmak cok güzel bir şey :)))

1|0
    0|0
  • Bence güzeldir :)

1|0
    0|0
  • Aynen sarılmak daha iyidir

0|0
    0|0
  • Ben hiç birini yaşayamiyorum ne opustum nede sevdiğim kiza sarilabildim olmadi hic 21 senede :(

0|0
    0|0
  • Arkadan sarılmak hele

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...