Üzüleceğime sevinmeli miyim ?

arkadaşlar benim 4 - 5 yıldır panik sıkıntım var. yüksek ihtimal ile ve kesinlikle anksiyete olduğumdan şüpheleniyorum. belirtilerim kesinlikle çok uyuşuyor. neyse , bu durumum eğitim durumumuda olumsuz yönde etkiliyordu. dersten felan çıkmak istiyordum. annem bugün rehberlik hocasıyla , türkçe hocasıyla (sınıf öğretmeni) ve beden hocasıyla konuşmuş. hepsi durumumu biliyor. beni sorunlu görürler diye korkuyorum ve beden dersine giremiyordum şimdi daha da çok kötü hissediyorum kendimi. ben zaten rehberlikle kendim konuşacaktım gitmiş annem konuşmuş. adımı felanda vermiş. pazartesi günü çağırcakmış beni hoca. aklımda hiçbir cümle yok ve derdimi nasıl anlatacağım bilmiyorum.. kötü birşey olacak diye yine korkuyorum. daha da kötü oldum şimdi durumumun ortaya çıktığı için. yarın bide sınıf değişikli oluyor her ders. annem sınıfımı yazmış. yani ben belki çağıracağı sırada başka sınıfta olabilirim. yanlış anlaşılma felan olur diye korkuyorum. sizce ne yapmalıyım? nasıl halletmeliyim? yardımcı olur musunuz lütfen? hoca psikoloğa yönlendirir mi?

Güncellemeler:
arkadaşlar kendimi çok kötü hissediyorum.. tavsiye verin lütfen..

0|1
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sakin olurmusn yaş kaç senin

1|0
    0|0
    • 18 . lise sona gidiyorum. ailem benim bu durumumu ve bu rahatsızlığımı küçük bir durum olarak algılıyor. yarında ne yapacağım bilmiyorum...

• ben çıktım dinliyorum seni

• mesaj attım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Once psikolaga gitmelisinn

1|0
    0|0
    • ailem anlamıyor. psikoloğa gidemem.

Yükleniyor...