Sevdiğiniz biri ölse sizde intihar edermiydiniz?

Benim annem veya babam ölse hiç düşünmeden intihar ederim ciddiyim peki siz?

1|0
21|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır Aşırı saçma değil mi o öldü bende öliyim yanına giderim
    Okul öncesi çocukları kandirilacak hir hikaye olur ancak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Sırf bu yüzden annem ve babam'dan önce Allah benim canımı alsın , onların öldüğünü görmek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ne kadar kolay ediyosunuz intihar ya :) Bu dünyada en çok saygı duyduğum insanlar intihar edebilenler... İnsanın kaldıramayacağı kadar ağır bir karar bence...

0|0
    0|0
  • Etmezsin... inan etmezsin hayattaki en büyük acılardan biri de insanın annesini ya da babasını kaybetmesidir. Cok yıpranırsın halden düşersin ama hayata tutunursun bir şekilde... O acı bir yerinde emanet gibi duracak... Hayat devam ediyor... Ölenle ölünmez.

0|0
    0|0
  • niye intihar edip kendimi direk cehenneme sürükleyeyim? onlar normal eceliyle öldüğünde hiç değilse cennete gidecekler sen intihar edersen direk cehenneme. Hem ölmek bir son değil başlangıçtır. Gerçek hayat öldükten sonra başlıyor.

0|0
    0|0
  • her ne kadar üzülsekte hayat devam ediyor

0|0
    0|0
  • etmem

0|0
    0|0
  • yok hayat devam ediyor...

0|0
    0|0
  • alış bence burası devamlı duracağımız yer değil 1 dakikaya bile garantimiz yok :D

0|0
    0|0
  • Deli misin

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Saçmalama hepimiz birgun ölecegiz sonuçta, kimin erken öleceğine tanri karar verir, o yüzden ölenle ölünmez

0|0
    0|0
  • İnsanın en büyük meziyeti unutmaktır. İntihar etmek de öyle yazıldığı kadar kolay bir şey değildir. İnsan hep bilinmeyenden korkmuştur.

0|0
    0|0
  • Azer Bülbül'den sonra intiharı düşündüm evet.

0|0
    0|0
  • Herles ölsün yine intihar gözümden yaş gelirse cehennem alsın en azından şu an içimden bu geliyor

0|0
    0|0
  • Böyle büyük konusup boyle sorular aklina getir me istersen ha

0|0
    0|0
  • Etmemde kafayı yemeye doğru giderim herhalde ve bu daha kötü

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Ölenle ölünmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Intihar mi? Ne olursa olsunn etmem

0|0
    0|0
  • Dilerim onlardan once olurum.

0|0
    0|0
    • aynı bende öyle düşünüyorum

• @aliatabak121212 bence abartılcak bişey yok ki babam olmasada dayanırım belki ama annemsiz asla çünkü annemdan başka kimsem yok

• çünkü abarmışssınız, ailemden once olurum ne demek? evlat acısı daha buyuk acıdır yanlış düşünüyorsunuz.

Bak geçen sene anannemi kaybettik, annemin ondan başka kimsesi yoktu! ama kardeşleri var 3 kardeş hergun arayıp soruyor kendilerini. Senin kardeşin abin ablan yok mu?

• Allah korusun hayır.

0|0
    0|0
  • Ne kadar birini çokta sevsek birgün öleceğini, öleceğimizi biliyoruz. Onun için hayata tutunmaya çalışırım. İntihar etmem.

0|0
    0|0
  • Başıma geldi bende öyle bir psikoloji oluştu ama tabi ki ölenle ölünmüyor.

0|1
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin sadece oğluma birşey olsa yaparım bunu

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım... ölüm güzel şey budur perde arkasından haber hiç güzel olmasaydı ölürmüydü peygamber

0|0
    0|0
  • Hayır hiçbir şey benden değerli değildir

0|0
    0|0
  • Hayır etmem.

0|0
    0|0
  • Etmem ya.

0|0
    0|0
  • Bende o düşüncedeyim :/ ailem gittiği an bende gidicem

0|0
    0|0
  • peki onlar senin intihar etmeni istermiydi sence?

0|0
    0|0
  • hayır hayat her türlü olumsuzluğa karişı devam ediyor

0|0
    0|0
  • İntihar etmem

0|0
    0|0
  • olan olur biten biter hayat devam eder bence intihar etmem

0|0
    0|0
  • Babam öldüğünde denedim. Bayılmadan dakikalar önce babamın başima gelip çok kızgın bir şekilde bana baktığını anneni çağırcam kurtulcan diyip ağladığını gördüm. Büyük ihtimalle halüsnasyondu. Bayılmadan önce Allahım kurtar babamın başını yere eğme affet beni dedim sonrasını hatırlamıyorum bile. Annemin içine doğmuş odama girmeye çalısmıs girememiş kapıyı dayıma kırdırıp girdiğinde her tarafımın titreyip ağzımdan bir şeyler geldiğini görmüş. O günden sonra bu düşüncenin ne kadar aptalca olduğunu gördüm. Bunu yapıp babamın başını yere eğemem.

0|0
    0|0
    • ne yaptın ki intihar ederek :S

• Babamın haplarını içmiştim. Normalde miğde kanamasından önce kalp krizi geçirip ölmem gerekiyordu. Hatta yoğun bakımda ölürüm diye tahmin etmiş herkes ama büyük miğde hasarıyla da olsa kurtuldum.

• O anki psikolojiyle yapabilirim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...