Burnu çok kötü biriyle sevgili olur musunuz?

herkes çok iyi, çok temiz kalpli biri olduğumu söylüyor. biraz çekingenimdir ama ortama alışınca kaynaşırım yani. eğitimli biriyim de. ama şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı. ben de pek yanaşmadım öyle şeylere. çünkü birinden etkilenmem lazım adım atmak için. neyse işte ama bana aşık olan kimse olmadı bu zamana kadar. kadınlar ilgiden hoşlanır, ilgi görmemek de bence öz güvensizliğe neden oluyor. çok çirkin biri değilim. ama çok kötü bir burnum var. bazen her şeyin sorumlusunun burnum olduğunu düşünüyorum. burnum uzun büyük ve yamuk. yandan fotoğraf çekilemiyorum. burnum kötü olmasaymış yüzüm çok güzel olurmuş gibime geliyor. artık psikolojimi etkilemeye başladı. eskiden kendim bile şaka yapardım burnumla ilgili. şimdi ise burunla ilgili bir konuşma geçince hemen moralim bozuluyor. işe girer girmez estetik olucam. tabii ki sevgili bulmak için değil. kendimi daha iyi hissetmek için. siz ne düşünüyosunuz? düşüncelerimde haklı mıyım haksız mıyım?

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• Düşünceni çok taktir ettim ne yalan söyleyeyim Allah gönlüne göre versin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir an için ben böyle soru ne zaman yazdım diye düşündüm kendimi okuyorum sandım aynı düşüncedeyiz asdfghh. Zamanı gelince yaptırırsın o zamana kadar takmamaya çalış seven böyle sevsin zamanı gelince seni sevene daha güzel görünmek için yaptırırsın hem böylece sadece güzelliğin için seni sevmediğinden emin olabilirsin bir şans gibi düşün biraz da :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Haklısın kardeşim. Seni rahatsız ediyor bu durum belli. Bence estetik ameliyatını olmalısın eğer sdaha iyi hissedeceksen

1|0
    0|0
  • psikolojik olarak sorun yapmışsın estetik olabilirsin

0|0
    0|0
    • olmak istiyorum artık çünkü herkes dış görünüşe öenem veriyor. etkilenmemem imkansız böyle bir devirde.

• büyüteceğin bir durum yok madem rahatsız oluyorsun estetik yaptırırsın. günümüzde herkes yaptırıyor. her şeyin çözümü mevcut

• Yoo olmz burnunu sikck halim yok ya vajina basen bacak iyi olsn göğüs iyi olsn dik olsn yter ndmdkd azaym ytr ya ekwlwlle

0|0
    0|0
  • Önemli olan karakterdir, elbetteki olurdum. Ayrıca büyük burun kadına daha karakteristik bir hava katıyor ve çekici bişey bana göre

0|0
    0|0
  • defolun gidin ya soruya bak:))))))))

0|0
    0|0
  • rica ediyorum böyle saçma sorular sorma.

0|0
    0|0
  • Kalbi güzel olsun. Nokta.

0|0
    0|0
  • asla olmazdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Anlatımına göre özgüvensizliğine sebep oluyor ve psikolojik sorun yaratıyor. O yüzden estetik olabilirsin.
    Yine de her şeyi burnuna bağlama.

1|0
    0|0
  • burnuna bakmaz seven ınsan.

1|0
    0|0
  • Evet olurum
    Yeter ki bana huzur versin

1|0
    0|0
  • Rahat edemiyorsan ol ameliyat psikolojinden onemli degil

1|0
    0|0
  • Sevgili konusuyla bagdastirma yani burunla sevgili alakasız şeyler bak burnu senden cirkin olupta onlarca sevgili degistiren kizlar olduguna eminim (senin yakin cevrende de) ama ozguvenini, psikolojini etkiliyorsa bence de estetik ol :)

0|0
    0|0
  • Çokta kötü değildir bence. Bunun bir çözümü var ayrıca, estetik olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Burun cok onemli. simanin cogu hatta..
    ben findik burunlu erkekleri. sevmiyorum
    boraz buyuk olmali ama abartili degildir
    erkeksi gosterir..
    Bosversene gonuller bir olunca burunda neymis

0|0
    0|0
    • aynen erkeklerde büyük olması iyi bile dediğin gibi ama kadınlarda da normal olmalı. yani ben kimseninkine dikkat etmiyorum gerçi kendi burnumu takmaktan

• tamam o zaman. yanlız şu an vaktim yok ders çalışmam lazım. uygun bir vakitte mesaj atarsam daha iyi olur :)

• Burnu takan kim, benim sevgilimin de kötü ama çok seviyorum

0|0
    0|0
    • erkeklerde sorun değil zaten bence ama bir kadını olumsuz etkiliyo

• Estetik yaptır arkadaşımda böyleyd yaptırdı burnunu kızı tanıyamadık

0|0
    0|0
    • ya estetik olsam bile düzelmeyeceğinden korkuyorum yahu o derece yani : /

• Abartma bence

• Burun ne alaka anlayamadım da, seviyorsam olurum.

0|0
    0|0
    • erkekler dış görünüşe önem veriyor kim ne derse desin. biz erkeklerde burunu çok takmayız ama erkekler yüz güzelliğini takıyor bence.

• yüzün güzelse eğer burnunu neden takıntı yaptın ki? Ama eğer psikolojin bozulmaya başladıysa estetik ameliyatı olabilirsin

0|0
    0|0
  • Benim burnum yamuk değil ama uzun birax ben de sevmiyorum sevgilim burnun büyük diye sakalasiyo benle ama hoşuma gitmiyo ben de estetik düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...