Nedir bu annelerden çektiğimiz 😀 ?

Evin bir ucundan diğer ucuna bağırarak ismini uzata uzata seni uyandırmaya çalışıyor mu? 15 sn aralıklarla. Ona sesimi duyurmak için onun sesini bastıracak şekilde bağırarak cevap vermek gerekir ama mümkün de değil. Güleyim mi sinirleneyim mi bilmiyorum. Güzel uyandırılmayınca gergin olan bütün gün sinirlerine hakim olamayan bir ben miyim?
Canım annem ❤

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• birgün anne olcan tatktik kap azcık :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• anne degılsen bu durumu anlayamazsın :) <3 cunku bende bır anneyım ve sabah bır kere basına gıdıp uyandırdıktan sonra, muhtelıf ıslerımı halledebılmem ıcın gereklı ya da ancak yeten zamanı, ayagına ıkıncı kez gelıpte senı uyandıramam : )) hatta ıkıncı gelıste dellenmıs '' daha kalkmadınmı sen '' moduna gecebılırım... hah ıste senın annecınde bu moda gecmemeı ıcın senı uzaktaaan sefkatlı ses tonuyla baara baara uyandırıyor : )) senden duydugu tınıylada '' nıhayet kalkmıs '' cumlesının onayını alıyor :)) ya daha napalım anlamıyorumkı :) kocaman kızsın hala nıye annen uyandırıyorkı :) begenmıyorsan kalk kendın.. gıt arkasından sarıl ''canım annem <3 de ''... yapıyomusun? yok !!! ancak sıkayet ancak sıkayet :D :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• B:Ben A:Annem

A: Buraaaaaaaaaaaaaaakk
    B:héeeeeeeeee
    A:afggsjxjdjsjfjd "?"
    B:neeeeeeeeeee
    A: ya bir gelseeeneeee
    B: Yaaa işim var soyle işte gelemem
    A:afggsjxjdjsjfjd "?"
    B: Ne? Ne diyon anneee
    A: lan bir gel !
    B: uff tamam.

Ocağa çay koymuş kaynıyormuymuş diye bak diyormuş 😀

1|0
    0|0
  • aynen :D

0|0
    0|0
  • yarın bigün o ses hep kulagında çınlasın istersin kıymetini bil şimdi git bidaha bagırsın ismini kulagına işlesin özlediginde lazım olur

0|0
    0|0
  • 11 senedir tek yaşıyorum..
    tek özlediğim birinin beni uyandırması ve o kişinin annem olması..

1|0
    0|0
  • bu hissi sadece 1 ay yasayabiliyorum yinede tatli bir his

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yanliz degilsin dostum. bende tüm gün sinir küpü oluyorum 😅

0|1
    0|0
Yükleniyor...