Sorum ak parti yandaşlarına ?‘Çocuk istismarı’ önergesi, AKP’nin oylarıyla reddedildi?

zamanla unutacagamız bir konuydu evet ak partiyi savunan arkadaşlar . Yarın bir gün sizinde çocugunuz olacak. Bu duruma düşerseniz ne hissedeceksiniz. Hala da bu adaletsizliğe vurdumduymazlığa nasıl göz yumuyorsunuz . küfürsüz ve medeni ve mantıklı yorumlar bekliyorum

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İşlerine gelmediği için cevap vermezler

0|1
    0|0
    • cidden cevap yok gördüğün gibi

• Ya işte savunacak bir yanı olmayınca böyle, biraz daha sert sorsan da hakaret ederler, klasik seviyesiz medeniyetsiz yalakalar, boşver gitsin

En İyi Erkek Görüşü

• Soma'daki cinayetten sonra Chp kedi olalı fare tuttu ve iş güvenliğine yönelik bir kanun teklifi hazırladı.
    Bilin bakalım ne oldu. İktidar partisi tarafından red edildi. Sonra ne oldu. Kendileri getirip kendileri geçirdiler.
    Gelelim ikinci başlığa. Cumhurbaşkanlığı makamındaki şahıs benzer olaylarda nasıl höykürüyordu hatırlıyor musunuz? "Benim türbanlı bacımlarımmmmm" Peki bu olayda neden sessiz. Yanıtı basit bunlar yandaş vakıflar. Kendi adamları. Yandaşlarının üzerine gidemiyorlar.

İktidar partisine oy verenlerin anlayışı normal ve mantıklı değil. Teröristlerle masaya oturan partiye oy verip sonra terörden dert yanıyorlar. Şehitlerimizin kanları ellerinde. Bu bile tek başına vatan hainliğidir.
    4 Bakanın ayyuka çıkan yolsuzlukları, Cumhurbaşkanlığı makamındaki şahsın oğluyla ülkeyi soyması ve dahası. Bunlara rağmen oy veriliyor.
    Ama pardon, onlar yol yaptılar.

Çocuklarımıza, evlatlarımıza sarkan sapık, sapkın zihniyetin önce bu dünyada en ağır cezaya çarptırılmasını ve öteki dünyada ise Allah'a havale edilmelerini diliyorum.

0|1
    0|0
    • ben her şeye bahane bulurlar diye en azından başlarına gelebilecek en olasılıklı konuyu açtım
      sonuçta canından can bu.
      chp mhp şu bu iyidir demiyorum ak partiyi kötülereken. Ama sonuçlar ortada işte . sırf kılıçdaroğlu bahçeli işi beceremiyor diye bu çocuk tacizcisi hırsızlara oy vermek hiç ama hiç mantıklı değil

• Farkındaysanız Chp'ye dokundurdum üstü kapalı olarak.
      Ben de muhalefetteki hiç bir partiyi başarılı bulmuyorum fakat iktidar partisine neden göz göre oy verilir hiç anlamıyorum. Fakat bu öyle bir hastalıklı yapı ki Soma'daki cinayetten sonraki ilk seçimde birinci çıkan parti hala malum parti. İçimden "ölün geberin" diye bağırmak geliyor ama insanlığıma sığmıyor. Sapık zihniyetin pislikleri bitmiyor, bitmeyecek de. Artık acımıyorum bu halka. Bazı şeyleri fazlasıyla hak ediyorlar.
      Halbuki yapılacak şey çok basit. Sandığa gidince boş oy atmak ya da oy pusulasına sapıklara oy vermiyoruz gibisinden yazılar yazıp protesto etmek. Fakat %50 oy aldığı zaman parti "Soma'da 300 kişi öldürdük sesleri çıkmadı, dünyaları soyduk eyvallah dediler. Durmak yok yola devam" diyorlar.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Olur öyle şeyler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...