Ailem zoraki yazlığa götürüyor?

Arkadaşlar 18 yaşındayım. 3 aylık tatilde ailem balıkesire yazlığa gidip geliyorlar kimi zaman 1 hafta kimi zaman 15 gün bazen 2 hafta kalıp 3-4 gün sonra tekrardan gidiyorlar yani 3 aylık tatilin yaklaşık 1.5 - 2 ayını orda geçiriyorlar. Tek çocuğum ve evde tekte bırakmak istemedikleri için benide götürüyorlar zoraki. Beni gitmeyi istememe sebebim halam, eşi ve onların çocuklarıda orda oluyor. Oldukça kalabalık oluyor. Ama ben hiçbirinden haz etmiyorum. Ve bana eziyet gibi geliyor. Durumu izah edince ailem bana ''Yabani'' diyor. Ki zaten üniversitede sınavına hazırlandığım için ders çalışmam gerekiyor. Ama anlayabiliceklerini sanmıyorum anlayış göstermiyorlar bunu gerekçe sunsam kitaplarınıda al orda çalışırsın diyorlar. 3 ayımı nasıl doldurabilirim oraya gitmemek için? Evde durursam muhakkak gönderirler. İşe girmeyi düşünmüyorum. Kendimi geliştiricek bir şeyler yapmak istiyorum. İngilizce kursu düşündüm ama onunda fiyatları çok geldi. O kadar para verdirtmekte istemiyorum... 3 AYIMI NASIL DOLDURABİLİRİM?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Git ışte boşver

0|0
    0|0
    • Sevmiyorum onların hareketleri bana çok laubali geliyor

• Planlarını uygula işte , güzel düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Yakın akrabalarına gidebilirsin. tek olmak çok kötü kendimden biliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...