Kafayi yicem yardim edin?

Merhaba, ailesel aslinda kisisel bir sorunum var.. Kucuklugumden beri annemle babamin birbirine karsi kavga siddetini gordum. Birbirlerine bicakla saldirma, sacindan tutup yerde surukleme, tekmeler yumruklar, bogaz sikmalar bu kadar ileri derecede bir siddetten bahsediyorum her ikisi de birbirine karsi boyle.. Kucukken bosanacaklar diye korkardim, keske bosansalarmis keske boyle bir aile ortaminda buyuyecegime hic tatmasaymisim aile duygusunu ve hatta hic ailem olmasa bile daha iyimis.. Psikolojim cok bozuk ben evden 1 saat uzaklassam ikisini beraber birakip hep aklim onlarda kaliyor kavga ettiklerini dusunuyorum. Surekli kavga etmiyorlar ama edince tam ediyorlar iste.. Ben universite sinavina hazirlaniyorum ve baska sehirde okumak istiyorum tadini cikarmak istiyorum ama korkumdan buna cesaret edemiyorum sinava odaklanamiyorum bile.. universiteyi gectim ben ileride nasil evlenip yuva kurcam ikisini bir evde birakip nasil gidicem her gun bunlari dusunuyorum ben hayatimi yasayamiyorum kafayi yicem artik ne yapmam lazim :(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak güzel kız..
    Onlar evvelinden neyse akibeti de öyle gider..
    O evde; nasıl bir psikolojik yıpranma altında büyüdüğünü çok iyi anlıyorum.
    Derslerini, ruh halini herşeyimi etkiler ve etkilemiştir bu durum.
    Öğrenimin için evden uzaklaşman da mantıklı değil.
    Düşünceler kemirmeye devam eder.
    Büyük hatalar bile yapabilirsin. Hayatın bir anda ters düz olur.
    Sen en iyisi onları olduğu gibi kabullen ve öğrenim için bile olsa o evden uzaklasma.
    Sen yokken, bir bakarsın birbirlerine daha da sarmışlar. İkisinden biri helak olabilir.
    Sen oradayken, fren mekanizmasısın..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu an neden boşanmıyorlar?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum bosanmanin adi geciyor boyle durumlarda ortada bisey yok..

• Annenle konuşmalısın ciddi şekilde.

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle önemli olan senin hayatın (her insan mutlu olmak için çabalar, çabalamalı) annenle babanla konuşabilirsin bu durumu onları bir psikologa yönlendirebilirsin hatta seninde gitmen iyi olur o daha iyi akıl verecektir. Şuanda bunları kafana takmadan sınavına hazırlan kazandıktan sonra bir hal çaresine bakarsın

0|0
    0|0
    • Onlarla da konusamiyorum neden bilmiyorum ama bana yasattiklari bu duyguyu onlarla paylasamiyorum

• benimkilerde gözümün önünde kavga ettiler sonrada boşandılar (boşanmalarıda ayrı bir dert bu arada). Bunu bu durumu bir çok insan yaşıyor o yüzden kendini yalnız hissetme bir psikologa gitsen çok rahatlarsın. Bence kesinlikle gitmelisin o sana daha düzgün bir yol gösterir.

• Bunlar birimde başımızdan geçti ve ayrıldılar. Aile Nasıl bişey bilmiyorum. Pikniğe gittiğim bir ailem olmadı gezmeye gitmedik. Aile sanıyorum fani dünyadaki en önemli şeylerden birtanesi. Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
  • Onların yanlız kalmaya ihtiyacı var ve senin psikolojinde çok şükür bozulmamış biraz sinirllerin yıpranmış olabilir. Okuluna git ve bolca dua et

0|0
    0|0
  • durumun çok zor valla allah yardımcın olsun evliliği devam ettiren tek sebep sensin galiba

0|0
    0|0
  • Psikolojik Danışmanlık almakla işe başlamalısın.

0|0
    0|0
  • Haaytina bakcan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah yardımcın olsun kardeş zor.

0|0
    0|0
  • Bizimkilerde de oluyo öyle. Sen sıkma canını en sonunda birbirlerine kaldıklarında sıkıysa iyi gecinmesinler. garezleri bize ya

0|0
    0|0
    • Sonra onlar iyi oluyo zaten sen uzuldugunle kalirsin. sinavina calis. ayni yastayiz bende sinava hazırlanıyorum. aman etkilemesin

• Bir gun birini mezarda birini hapiste gormekten korkuyorum gercekten psikolojim hic iyi degil

• Tek kardeş misin

0|0
    0|0
    • Abim var evlendi ben kaldim basbasa

Yükleniyor...