Aşağıdaki politikacı, sanatçı ve bilim insanlarından en çok hangisini seviyorsunuz?

Anketli Soru. Aşağıdaki politikacı, sanatçı ve bilim insanlarından en çok hangisini seviyorsunuz?

• Kazıklı Voyvoda (Sadist)Anketli Soru.Aşağıdaki politikacı, sanatçı ve bilim insanlarından en çok hangisini seviyorsunuz?
    6% (10)5% (6)5% (16)Oy Ver
  • Albert Einstein (Yahudi)Anketli Soru.Aşağıdaki politikacı, sanatçı ve bilim insanlarından en çok hangisini seviyorsunuz?
    36% (58)24% (31)31% (89)Oy Ver
  • Sappho (Lezbiyen)Anketli Soru.Aşağıdaki politikacı, sanatçı ve bilim insanlarından en çok hangisini seviyorsunuz?
    8% (13)4% (5)6% (18)Oy Ver
  • Vladimir Lenin (Komünist)Anketli Soru.Aşağıdaki politikacı, sanatçı ve bilim insanlarından en çok hangisini seviyorsunuz?
    11% (18)14% (18)12% (36)Oy Ver
  • Theodor Herzl (Siyonist)Anketli Soru.Aşağıdaki politikacı, sanatçı ve bilim insanlarından en çok hangisini seviyorsunuz?
    2% (3)2% (2)2% (5)Oy Ver
  • Adolf Hitler (Nazist)Anketli Soru.Aşağıdaki politikacı, sanatçı ve bilim insanlarından en çok hangisini seviyorsunuz?
    17% (27)40% (52)27% (79)Oy Ver
  • Charles Darwin (Evrimci)Anketli Soru.Aşağıdaki politikacı, sanatçı ve bilim insanlarından en çok hangisini seviyorsunuz?
    20% (33)11% (15)17% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Albertciğim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• soruya gel soruya. bir şıkka da kendi fotoğrafını koyup (suprematist, ırkçı, faşist, homofobik, vs vs) yazsaydın ya? aklına mı gelmedi?

bunlar arasından, zekası ve ilhamları için einstein diyorum. sen olsan seni seçerdim.

0|1
    0|0
  • Einstein musevi degildi. İnanc olarak panteist oldugu dusunulur. Yahudi bir aileden meydana gelmesi onu onlarin dinine ve ahlakina mensup birisi yapmaz

0|0
    0|0
  • Voyvodayi secenler sadist oluyosa;
    Enisteni secenler yahudi mi oluyor?

0|1
    0|0
  • Tartışmasız Adolf Hitler Atatürkten sonra yakın tarihte en çok sevdiğim ve sempati duyduğum birisi.

0|1
    0|0
  • nolmuş yahudiyse? ne zaman insanları tercihleri veya dinlerinden ötürü yargılamaktan vazgeçiceksiniz merak ediyorum. ırkçı dediğiniz hitlerden farkınız kalmıyor.

1|0
    0|0
  • Küfür tek millettir

0|1
    0|0
  • Adolf Hitler (Nazist)

0|1
    0|0
  • Hitleri

0|0
    0|0
  • Baska kimse yokmuydu?

0|0
    0|0
  • Darwin reis ccc

0|0
    0|0
  • Sappho

0|0
    0|0
  • İnsan şuraya en azından bir Merkez Efendi'yi falan koyar yani, hiçbiri seçeneği de yok?

0|0
    0|0
  • Oy Lenin Oy :)

0|0
    0|0
  • seçenek bırakmamışsın resmen :D en masumu lez hatun.

0|0
    0|0
  • D ve G arasinda kalip oyumu yoldas Lenin lehine kullandim yarismaci arkadaslara basarilar dilerim

0|0
    0|0
  • Irktaşım Albert.

0|0
    0|0
  • Ben onu görmedende seviyorum.

0|0
    0|0
  • Charles Darwin'in evrim teorisine bende katılıyorum 😊

0|0
    0|0
  • aşağıdakilerden nefret ediyom :D

0|0
    0|0
  • Einstein

0|0
    0|0
  • Yahudi düşmanı olduğu için hitler diyelim bari.

0|0
    0|0
  • Yahudilere karşı empatim var bu yüzden de hitler dedim. .. Kötü bir şey ama şu an yahudilerin yaptıklarını görünce ırkçılık yaptım. .. :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Einstein.

0|0
    0|0
  • Einstein. Yahudi olması beni ilgilendirmez. Bilime çok katkıları olduğu için değerli biridir benim gözümde

0|0
    0|0
  • Albert Einstein
    Sappho
    Charles Darwin

0|0
    0|0
  • hitler

0|0
    0|0
  • Heil Hitler!

0|0