İpliğini pazara çıkarmak istediğin fakat vicdanını dinleyip sustugun birileri var mi?

Burada veya günlük hayatta.. Vicdan sahibi olduğunuzu hatırlayıp sustuğunuz birileri var mı? Yoksa affetmem, catır catur yikarim ortalığı diyenlerden misiniz?

• Susuyorum, susarım vicdanım var..
    76% (13)52% (12)62% (25)Oy Ver
  • Çatır çutur..
    24% (4)48% (11)38% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• İpliği pazara çıkarmak...

Çoluk çocuk işleri bunlar, kimsenin ipliğine kafa yormam.. Kim napıyorsa yapsın dilimide yormam..

0|0
    0|0
  • vicdan yapmadan değil de ortalık cok fena karışır diye. bulasmiyorum yoksa. hak. eden cok var :D :D

0|0
    0|0
  • bu gibi şeylerle ugraşıp vaktimi kaybedemem
    ne halleri varsa görsünler

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bu tip bir harekete girmem, çünkü kimsenin ahı kimsede kalmıyor zaten. Bir de uğraşıp o tip insanların seviyesine inmeye hiç gerek yok.
    Bu tip insanlara burada da günlük hayatta da rastlayabiliyoruz maalesef...

0|0
    0|0
  • çıkarırsan ipliğini pazara, çıkarırlar ipliğini pazara.. kimsenin yanına kar kalmaz. hiç gerek yok -.-

0|0
    0|0
  • Yok kimse..
    Olsa da umrumda olmaz, beni bağlamaz..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Susmak bana zarar veriyorsa ve karşı taraf bencilse çatır çutur. Aksi halde ben susunca o da kendi haline çekilmişse sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Susarim

0|0
    0|0
  • Susuyorum

0|0
    0|0
  • Acımam keserim hesabını

0|0
    0|0
  • öyle birisi yoktur hayatımda olmayacaktırda

0|0
    0|0
  • Yıkarım ortalığı

0|0
    0|0
  • Asil susarsan vicdan yaparsin

0|0
    0|0
  • Susucan...

0|0
    0|0
  • Öz amcamı travestilerde yakaladım bütün sülaleye rezil ettim :)

0|0
    0|0
  • Darbeciler yargilansin. Derin ks çiksin ortaya

0|0
    0|0
  • Çatır çutur.. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bildigim biseyde olsa onu soylemem. gerek. yok.. kimsenin ayibi bizi ilgilendirmez. ortaya cikarmak karakter bozuklugudur.

0|0
    0|0
  • Birileri de bizim için aynı şeyi düşünüyor muhtemelen.
    Yani herkes için bir çok kötü şey sıralayabilirim. Ama ne kadar kötüdür ya da birilerini bağlar bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ne geçicek elime madalya mı takacaklar bana
    Hiç uğraşmam, gereksiz

0|1
    0|0
  • birinin kusurunu görürsem bunu örterim.. düzeltmeye çalışırım fakat haksızlık görürsem susmam müdehale ederim

0|0
    0|0
    • Hep de boyle mi yav? Hiç mi cizginden çıkmasın?

• hırslı bir insan değilim.. intikam peşine düşmem hele insanların zayıflıklarından güçlü çıkmak adına hiç yararlanmam.. bana yapılmasını istemediğim şeyi mümkün olduğunca başkasına yapmamaya çalışıyorum

• yok başklarıyla uğraşamayacak kadar kendimle meşgulüm.

0|0
    0|0
  • Biri var ki hayatimi mahvetti ipligini pazara cikarmakta istemiyorum aslinda kustahligina sasiriyorum hala yussuz olmalarina

0|0
    0|0
Yükleniyor...