Kapat

karamandaki çocuk tecavüzcüsü nü yıllardır tanıyan komşusu yıllar öncede tecavüz olayını gerçekleştirdiğini söylemiş. jandarmaya bildirmiş hatta hakkında soruşturma yapılmış çocuğun birisi ise ifadesinde bana bişey yapmıyor demiş diğer çocuklarla yatakta gördüğünü de söylemiş. haberler. com da kaynak var şu an. bumu paralel? yoo zaten o yurtlarda yasal değildi denetlenmiyordu. ee? daha ne yazıyım ben? ben hükümetimi yıkmak için uğraşıyormuşum? daha dün bidaha siyasi paylaşım yapmıycam dedim hatta özür diledim ağır konuştuğum için. 1 gün ya ben 1 gün rahat uyusam olmazmı?
böyle hükümetmi olur arkadaş yıkılsın beter olsun diyorum başka bişey demiyorum artık yeter. çoluğunuz çocuğunuz yok mu sizin ya. yeter dayanamıyorum yeter yani yeter.

1|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın. Şu ak partiye oy veren sa@klar yüzünden oluyor bunlar! sizin yüzünüzden!!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen :(.. Biktim ya bende tecavus sozu digince ilk once aklima Turkiye geliyo.. Allah belalarini versin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Boş ver genç! Sen onlara laf anlatamazsın. Biriyle bir konuşmaya kalk hemen dine diyanete bağlıyorlar muhabbeti, sen de birdenbire dinsiz, kedi kesen falan oluyorsun. SS taktikleri işte bunlar, kömür dağıt, üstün ırkı yarat falan filan! Bıyıkları da kanatlardan alsan aynı olacak zaten!

1|0
    0|0
  • Hitler'i de, Mussolini'yi de seçen "halk"tı. Halka güven olmaz, katilleri seve seve başa geçirir. Hele ki o halk cahil ve bir de üstüne yobazsa, vay o devletin haline! Misal, Türkiye... Güzelim ülkeyi ne hale getirdiler...

0|1
    0|0
    • sonra ne yaptılar hitler kendini intihar etti mussoli ninde heykelini yıkan yine onu destekleyen halktı

• Boş konuşuyorsun hacı

0|0
    0|0
  • Aaa olur mu sen yanlış birşey gördüğünde uyarma. Bu vatan hainliği, bu ülkeyi karalamak.

0|0
    0|0
  • Durumum yoktu okuyamadım...
    Cepleri delinse paralel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...