(SEVGİLİSİ ASKERE GİDEN) KIZLAR BAKAR MISINIZ?

Neler oldu o gün? siz ne hissetitinz? nasıl bir his? :'(

Güncellemeler:
daha hiç yaşamadım...
her gece nöbeti beraber tutmak...
hergün sesini duymak için can atmalar...
onunla berbaer şafak saymak hatta ona şafak defteri hazırlamak..
her gece 'geleceği gün neler yapsam acaba diye düşünmek' ... hiç yaşamadım ama yakındır yaşamam ALLAH askererimizi korusun.

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok ağlamıştım otobüsle uğurlarken

1|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: ben o gidene kadar ağlayamam o gidince dökrim içimi :'( geldimi askerin

• psikopat_hatun diyorki: ALLAH razı olsun

• Amin cümlemizden canım

Erkekler Ne Diyor 6

• Merak etmeyin iki ay sonra karakterinizin ederi kadar deger veriyorsunuz ben daha buraya gelipde aldatilmayan terkedilmeyen birini gormedim burdan duygu sala baglamayin sonrada gelip biz yapamiyorduk dersiniz sizin cinsiniz iki gun gormeyince baskasina verecek kadar assagilik malesef utanin bundan yerin dibine girin

1|0
    0|0
  • psikopat_adam diyorki: beklerdim

0|0
    0|0
  • ben kendikime şu şarkıyı armağan ettim :D www.youtube.com/watch

0|0
    0|0
  • Hasret zordur bea

0|0
    0|0
  • ya salakları asker yolu bekleyin artık :)

0|0
    0|0
  • Bizler 12 ay askerlik yapar Ölene kadar anlatırız Sitem etmeye gerek yok Çoğu kimse özler bazıları meslek edinir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benimkide gidecek
    cillop gibi erkektir kendisi
    değişmesin diye umuyorum dua ediyorum
    huysuz dönecek diye korkuyom

1|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: benimkide gitmedi gidecek...
      malesef deişecek buna alışmalıyız

• Allah ın belası biriydi yaa iyi oldu gittiği cabuk unuttum.

1|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki senini için kurtuluş olmuş hayırlı biri değilse iyi olmuş bebeğim tabi

• psikopat_hatun diyorki heyoooo :D :D oldu bu iş :D ama seninde çabanı takdir ediyorum yani 1 yıl dile kolay :D

• Tenks bebeğim 🤗

• neler hissettim ve sonunda neler oldu en iyi sen biliyosun.. yorumsuzum

1|0
    0|0
  • Arkadasımın hoslandıgı çocuk gittiginde en az onun kadar duygulanmışdım. Çocugun kızdan haberi yok arkadasım her gece gün dolunca kalan süreden siliyo ne zamanı gelecek ne kadar kaldi diye

1|0
    0|0
  • Ağlama döner

0|0
    0|0
  • o gün bir bok olmuyor da o askerdeyken onu çekmek bokluk oluyor. benden kızlara tavsiye askere giden erkeği terk edin. değişiyorlar ve çekilmez bişey oluyor

0|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: duyduğum en saçma cümle. çocuk oraya ne psikolojiyle gidiyo bide ben mi terketcem.

• o senin cvbın. bize sordun ben de kendi cevabımı deneyimimden de yola çıkarak yazdım

• psikopat_hatun diyorki:'askere giden erkeği terk edin. değişiyorlar ve çekilmez bişey oluyor'sen böylemi yaptın.

• Allah kavustursun diyelim

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim olsa ve Askere gitse ne gurur duyardım bee

0|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: gurur duyulacak bişey gerçekten 'sevgilim askerde 'demek yaren olmak ALLAH sanda nasip eder inşallah ama daha gitmeden böyle düşünüyorum gidince psikopata bağlarım ben yaa her gece :(

• Allah bütün Askerlerimizin yardımcısı olsun sen ona bol bol dua et ve sevgini eksik etme göster

• psikopat_hatun diyorki: öyle yaapcam deli gibi sahiplencem ona

Yükleniyor...