Taciz olaylarına nasıl bakıyorsunuz?

etek, şort gyn kadın zaten istiyodur ama kapalı kadına tacize karşıyım. pntalon giyosunuz ben bile bakıyorm töbe töbe namus kalmamış hiç

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• onun istedigi gibi giyinmesi kimsenin onu taciz etme hakkını vermiyor
    aksini düşünenin beyninde sorun vardır

1|1
    0|0
    • veriyor

• Ne kadar sığ düşünüyorsun. O onun bedeni. Kimse tecavüze veya tacize uğramak zorunda değil. Bir de kadın olacaksın. Ama sen daha insan olamamışsın. Se de kladik ataerkil bir geri kizsin sizin asıl yüzünüzden kadınlar tecavuze tacize uğrayıp şiddet görüyor.

Erkekler Ne Diyor 27

• Tacizci biri için açık, kapalı, genç, yaşlı, çocuk, erkek, kız, bebek farketmiyor.
    Bknz: Ensar Vakfı
    Bknz: Özge Can
    Bknz: 45 erkek öğrenciye taciz
    Bknz: Kapalı kadına Taciz

https://www.youtube.com/watch?v=LYJFQbVOUSU

Kapalıydı, açıktı diyerek tecavüzcüleri haklı çıkarmaktan vazgeçin. Giyim kuşam kişinin tecavüze uğramasını istediğine işaret olamaz, OLMAMALI.

Örümcek ağı tutmuş beyninize bir süpürge çekin de aydınlanma yaşasın biraz

1|0
    0|0
  • Zaten kapalı kadına tacize yeltenecek kadar düştüysek, biz dışarıda çelik donla dolaşalım. Mazallah bize de yapışabilirler.

Ne yalan söyleyeyim kapalı kadınları karşı cins olarak görmeye çalışıyorum ama göremiyorum. Gözlerim şeşbeş oluyor yemin ederim!

0|0
    0|0
  • Troll musun gerçek kafadamısın anlayamadım. Türbanlı namuslu dersiniz içki içer gösterişli kıyafetler giyersiniz. Başı kapattık oh namusluyuz sevap işledik artık ne yaparsak yapalım günah değil kafasındasınız. Başı kapattık diğer yerler fora. Birde kadın olacaksın ki mini etek giydi haketti diyorsun. Böyle zihniyet olmaz olsun allah ıslah etsin seni

0|1
    0|0
  • Helal kız sana aynen öyle valla kızlar cok tahrik ediyor. kesinlikle heralde hicbir müslüman tacizdir vs haram olan herşeyin karşısındadır nasıl ki tacizin karşısında isek tahrik edilmeninde karşısındayız o yüzden o tip pantlon vs giyenlere yazıklar olsun diyorum sadece bizim nefsimize girmeye calısıyorlar ama emin olsunlar kendilerini ne kadar büyük bir günahın içine attıklarından haberleri yok!!!

0|0
    0|0
    • sizin nefsinize kopekler isesin ,! yobazlar sizi

• benim senin beyinsizliginden zaten midem bulandi... * . k ergeni... itoglu it sen kimsin bana hakaret ediyorsun ha? zinalari dusunup dusunup sapitin.. millet full pompada sen duvardaki kirecleri kemir ihtiyacin olan bu... sanane milletin inancindan kime akil veriyorsun.. sana ne mileltin kiyafetinden ha... orumcek beyinli yaratik!!! yasadigin salakca ve ot gibi hayatin agirligi altinda ezilerek saksidaki cicek gibi yasayacaksin iste... ben dunyaliyim dogru sen ise ayda yasamaya devam et... hadi kos tarikata katil seni oralar paklar... bekle gidersin cennete... huriler nah bekler seni orda!!!

• müslüman mısın bilmiyorum ama bari en azından kafandan birşeyler uydurup uydurup iftiralar atma iftira en büyük günahlardan biri bak hakkıma giriyosun kardeş yapma ciddiyim daha fazlada yazma zararlı cıkarsın @yellowflower

• Ohoooo trollün acemisi de hiç çekilmiyor... :D

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Giyim tarzı ile namusun ne alakası var?

1|1
    0|0
    • şort giyen kız müsaittir

• Senin yüzüne kimse bakmıyor herhalde böyle avutuyorsun kendini. Ben ne namuslu insanlar gördüm açık olan. Ne de şaşırtacak derecede iğrenç kadınlar gördüm kapalı olmasına rağmen.

• Aynen sis

0|0
    0|0
  • her türlü giyimle namus ölçülmez... ama böyle popon kalıbının çıkmasına memelerin yarısından fazlasının dışarıda olmasına karşıyım. yoksa darda giyinirsin etekte herşeyin bir adabı var

0|0
    0|0
  • senin gibilere herzaman soyluyorum ilk 6 ay anne sutu cok onemli... sizler yobazlarsiniz... bok gibi igrenc kiyafetlerinizle ortalarda gezip diger insanlari elestiriyorsunuz... kiskanclik ve hased tavan yapmis... yaz geldi hadi herkes fora sende bak bak kudur simdi... cahiller siziiiiiii

0|0
    0|0
  • O şort giydi diye orosb* olmadı sen kapandın diye namuslu o küpe taktı diye top olmadı sen tesbih çektin diye Ada'm.. Ben ne kapalılar gördüm bir bilsen insanın içinde olacak. Yanlış düşünüyorsun. Müslümanım diye geçiniyorsunuz eğer senin inandığın dinde şort giyiyor diye tecavüz edilmesi normal diye karşılanıyorsa ben müslüman değilim. Herkesin kendi amel defteri var herkesin kendi tercihleri var..

0|0
    0|0
  • cahillik

1|1
    0|0
  • ne kadar canım bir beynin var senin anladık kapalısın sni zikmk lazm asıl

3|1
    0|0
    • kapalı olanlar namusludur şort giyen kız müsaittir. gece şortla çıkıyosa belli işi vardıır

• Zavallı dinin de suyunu çıkardınız

• sende harbi beyin yok... kafani acta oksijen gitsin beynine

• Tacizciler zaten psikolojik hasta oluyor. Onlara küçük bir tehşircilik yetiyor

0|0
    0|0
  • Etek, şort giyen kadın zaten istiyordur mantığını bir kenara bırak, yakıştırmış giymiş sana ne? Tacizciler sapkınlığı bıraksınlar

1|0
    0|0
  • Taciz, tecavüz vb olaylar hakkındaki görüşüm tamamiyle or*spu çocukluğudur. Yok beni azdırdı işte açık giyiniyodu falan gibisinden şeyler tamamen sikintiriklik abidesi cümlelerdir. Olay tamamiyle imanda bitiyo çünkü imanı kuvvetli kimse nefsine yenik düşmez.

0|0
    0|0
  • Taciz olayına asla müsamaha edilmez açık giyinse de bu karşı tarafa hak vermez neden yasak o zaman dersen mesele bu hasta ruhlu kişilerden bir nebze kurtulmaktır

0|0
    0|0
  • Sacma sapan bir soru.. Yazdıkların sacma. Insanlar istedigini giyer. Sapikligin bahanesi insanlarin giyimi olmamali..

0|0
    0|0
  • Maalesef hayattan soğutan durumdur.
    Terbiyesiz , Sapıklar utanmıyor..
    Bu olayları şiddetle kınıyorum..

0|0
    0|0
  • Benim için hepsi aynı hiçbirine bakmam

0|0
    0|0
  • haklısın valla :D,

0|0
    0|0
  • Kapalilara ilgim cok

0|0
    0|0
  • olaylardan nefret ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Bu nasıl hasta bir zihniyet istediği gibi giyinir kimsenin taciz etmeye hakkı yok

0|0
    0|0
    • Ne kapalılar gördük alkol alan zina yapan sizin gibiler yüzünden her muhafazakar ı yobaz bağnaz sanıyorlar senide elbet bu ülkede taciz ederler büyük konuşuyorsun

• Sen bile baktıktan sonra bize ne diyebilirsiniz ki :-)

0|0
    0|0
  • açık giyinmek erkeği tahrik eder günaha sokabilir ama ama kadın istemediği sürece hiçbişey tecavüzü haklı kılmaz

0|0
    0|0
  • Sen kapalimisin?

0|0
    0|0
    • eed

• Peki tesetturu gerektigi sekilde uyguladigina inaniyomusun?

Kızlar Ne Diyor 8

• İşte senin tipinin erkek versiyonu oluyor tecavüzcüler. "Etek giyiyorsa istiyordur" ne kadar iğrenç bir mantık?

3|2
    0|0
    • şort giyen kız müsaittir. gece şortla çıkıyosa belli işi vardıır ;)

• O zaman sacini kala poponu aç canım. Cahil

• nah namusludur ! ne boklar yediginizi cunle alem biliyor... onlar hep goruntu

• Ahlak bekçileri detected. Ya ne alaka şort giyen yollu. Kapalı olan hak yolunda diye bir şey mi var. Önyargılarinizi kırın az ya

2|0
    0|0
    • evt kapalı olanlar namusludur şort giyen kız müsaittir. gece şortla çıkıyosa belli işi vardıır

• canım saçları açık bir de utanmadan krmızı ruj sümüşsün sen otoban gibisindir girem çkan belli değildir

• Seviyeni koru. Haddini aşma. Iyi geceler

• Bende kapalıyım bu olayın ne dinle ne başka bir şeyle alakası var müslümanlıkta günah olan bir davranışı onaylama nerede görülmüş? Senin gibiler yüzünden islamın adı boşboğazların dilinde ahlaksızlık diye sakız olmuş halde kendinize gelin!! Açık olması kızın tercihi, kapalı olmak nasıl benim tercihimse saygı duymak ZORUNDAYIZ. kimse kimsenin ne giydiğine ne düşündüğüne karışamaz. Benim nice arkadaşlarım var, açıklar, şort giyiyorlar nice kapalıdan daha müslümanlar şort giymesi ahlaksız olup tecavüz edilebilir anlamına gelmemeli. Ya da ahlaksız olsun alkolik farketmez o da Allahın yarattığı bir kul. Ona tecavüz edilmesini nasıl onaylayabiliyorsun? Nasıl göz yumabiliyorsun?

1|0
    0|0
  • Örümcek beyinli olmak böyle bir şey işte. Hemcinslerin hakkında böylesine pis tabirler de ne oluyor? Şortta giyerim etek de giyerim tacize kalkışanın pipisini senin gibi dil uzatanın dilini keserim.

0|1
    0|0
    • Ben senin gibiler aptalca düşüncek diye kıyafetlerimde özgürlüğümü kısıtlayamam. Siz beyninizin yerini hatırlayın.

• bir de kadınsın öyle mi? Etek şort giyen zaten istiyormuş da falan... Bastırılmış duygularına geçmiş olsun diliyorum

1|0
    0|0
  • Beni taciz edeni bende ediorum artık

0|0
    0|0
  • allahın at kafalısı. siz niye yaşıyosunuz valla be

1|1
    0|0
  • Etek şort giyen zaten istiyordur derken? Nasıl bir zihniyet bu?

2|1
    0|0
    • şort giyen kız müsaittir. gece şortla çıkıyosa belli işi vardıır

• ben kapalıyım benim sçum ne? sen şort giymesen tecavüze uğrmazzın

• Senin suçun var mı dedik?
      Neyse gece gece sinirimi bozmiycam bacım sen bildiğini oku zihniyetini s*kim

Yükleniyor...