İlk sorum erkeklere bazılarınız yanındaki sevgilisi ya da eşiyle o kişi açık saçık giyinik halde dolaşabiliyor. Diğer erkeklerin bakışlarından nasıl deliye dönmüyosunuz? Hadi deliye dönmüyosunuz hiç mi kıskanmıyosunuz?

İkinci sorum kızlara mahiyeti iç çamaşırdan farksız olan bikiniyi nasıl giyebiliyosunuz? Denizde onu giyip günlük hayatında etek dahi giymeyen bir sürü insan var ve bunu anlamıyorum... Herkes giyiyo diye savunuluyo genelde de herkesin giymesi onu iç çamaşırı formundan çıkarmıyo görsel anlamda...

Sorularım yanlış anlaşılmasın kimseyi yargılamıyorum sadece düşünceleri merak ettim.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• örümcek beyinli. azıcık avrupalı ol

1|0
    0|0
    • ne alakası var bunun avrupalı olmakla? eşini kıskanmayan bir tek domuz var iyice benzediniz ona bunun adıda avrupalı mı oldu

• kara çarşaf dediğin İslam'la ilgili bir durum. Eğer insanların inançlarına saygı duyamayacak kadar düşüksen medeniyeti yanlış anlamışsın demektir :) sen medeniyeti açık giyinmek sanabilirsin ama değil senin adına çok üzüldüm :) bu arada biz açık giyinen her bayanıda farklı işler peşinde sanmıyoruz senin gibi dar düşünceli değiliz çok şükür :)

• bakıyorumda medeniyetin gizliliğinin arkasına sığınmış avrupa'ya gitsen bu düşüncelerle seni yanlarında bile gezdirmezler. Ülkemizdeki medeni görünümlü cahiller sizlersiniz işte. Oranın eğitimini, bilimini almayıp anca kıyafetlerine giyerek medeni olduğunu sananlar. Eşeğede aynı kıyafetleri giydirsek sizin gözünüzde medeni olur bu kadar basit :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...