Böceklerden korkmak sadece kızlara özgü birşey mi?

Az önce odamızda gördüğümüz böcek üzerine çığlık atarak diğer odaya koştuk. Peki ya siz erkekler böcek görünce nasıl tepki veriyorsunuz merak ediyorum? Korkuyor musunuz? İçeri geçip uyuyamayız biz mesela şu an. :(

0|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kıyafetin içine girmedikten sonra sıkıntı yok korkmam. Ama şimdi siz yatarken o döner dolaşır mutlaka enseden içeri dalar böyle kocaman böcek başka şansı yok. Bence sabaha kadar uyumayın ya da odaya tavuk salın o bulup yesin 😄

0|0
    0|0
  • bilmem bu zamana kadar hiçbir hayvandan korkmadım, arıyı bile severek elime alıyorum :D
    o değilde iş arkadaşım 25 yaşlarında falan ossuruk böceğini salatalık kabuğu sanıp ağzına atmış bayağı da bir çiğnemiş :D :D :D :D ama anlatırken ben resmen ölüyodum ya öğürmekten :D :P :P :P

0|0
    0|0
  • kovalıyorum.

0|0
    0|0
  • Ne korkucam bea bir ara beni yer yatağında yatarken misafirlik de karafatma ısırdı gecenin korunde inat ettim buldum onu önce kafasını ezdim sonra da balkonda votka döküp yaktim yaşasın kötülük:)))

0|0
    0|0
  • yok bea erkek. arkadaslarimda da vardi oyle :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerden de vardir illaki

0|0
    0|0
  • Böcek korkusu farklıdır ya. Ufacık şeyler bir de görmekte zor. Her an tetikte olmak lazım 😨

0|0
    0|0
  • Ezip geciyoruz

0|0
    0|0
  • Hıannnı skm diyip eziyoz :D

0|0
    0|0
  • Sizde yürek yok benim oğlum 5 yaşında iken terligi çeker kosardi böcek öldürmeye

0|0
    0|0
  • Elime alıp sevip mama veriyorum

0|0
    0|0
  • Benim böcekler ordum var

0|0
    0|0
  • Böcek ölürse sıkıntı yok bende yaklasamam kolay kolay öldüremem bile fobi düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• böceklerden korkmayan insanlara içten saygi duyuyorum asd

0|0
    0|0
  • Ben böcek görsem terlikle vurup sonra selpakla dışarı atıyom. O benden korksun -,- Zaten uykuya dalacaksam görsem de imkanı yok yerimden kalkmam takılsın o da, koca oda neyimize yetmiyo :D

0|0
    0|0
    • ya haha ısırırlar ama :(

• hamam böceği ya. korkmuyo musun şimdi ondan

• Neyinden korkayım ya böcek işte zaten hamam böceği kan emmez ki ısırmaz, evet tiksinç bir görüntüsü olabilir işte tam terlikle vurmalık

• değil tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...