Bazen Hiç Tanımadığınız Biriyle Sohbet Etme İhtiyacı Duyuyormusunuz ?

ask veya iliski amacli degil.. nasil diyeyim boyle hic tanimadiginiz biriyle uzun uzun konusmak sohbet etmek istiyormusunuz bazen.. benin sevgilim var ama bnde bazen biriyle konusmak derdini dinlemek derdimi anlatmak istiyorum.. normal mi?

2|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Gayet normal peki senin sevgilin başkasıyla sohbet etse sinirlenirmisin o söylemeden yakalasan

0|1
    0|0
    • sinirlenirim tabi.. biliyorum adil degilim.. ama ne bilim iste.. tuhaf birsey.. yani irade meselesi biriyle konusmak demek ileri gidip sevgili olmak ya da gizli birsey yasamak degilki.. sinirlensemde her açıdan bakmak gerek yinede.

• hakettin :)

• 😊 😊😊😊😊

En İyi Erkek Görüşü

• şu an ona çok ihtiyacım var gerçekten bir derdim var ve bunu tanıdıklarıma anlatamam. Omegleyı denedım herkez karı kız peşinde 1 saat önce saolsun biri dinledi derdimi nasihat verdi rahatlattı birazda olsa ama hala arıyorum

0|1
    0|0
    • ne dertler var.. bazilarimizin cok yadirgiyacagi dertler hemde.. ama paylasilmasi gereken.

• sisteme laf yok ama ben kıvranıyorum şu an mesela anlatamıyorum derdımı e xper yetmıyo anonım olarakta paylaşamıyorumda tek dermanım sıgaram ve alkolum şu an :D

• :) :) devaamm

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır asla

0|2
    0|0
  • Duymuyorum

0|1
    0|0
  • Evet oluyor öyle

0|1
    0|0
  • bazen duyuyor insan

0|1
    0|0
  • Aynn oluyo arada

0|1
    0|0
  • Evet , yapıyorum da.

0|1
    0|0
  • arada oluyor oyle

0|1
    0|0
    • tuhaf birsey.. kimi zaman yeni birsey ogreniyosun kimi zaman icindekini dokuyorsun..

• evet cok guzeldi.. melegim benim ya :)

• Bazen.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Duymuyorum.

0|1
    0|0
  • Evet hem de cok ama konudabilecehim bir arkadasim yok. Konusup da ozelimi anlattimda bırakıp gidiyorlar.

0|1
    0|0
  • Normal kardeşim. İnsan bazen öyle doluyor ki bir memlekete anlatmak konuşmak içini dökmek istiyorsun ama olmuyor. Kimseye kendini anlatmayacaksın aslında çünkü herkes işine geldiği gibi anlıyor.

0|1
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0
  • Duyuyorum ki burdayim

0|1
    0|0
  • Hayr

0|0
    0|0
  • Bazen hiç tanimadigim birini sikme ihtiyacı duyuyorum