Fakirlere ve durumu olmayan tanımadıgınız insanlara yardım ettiğiniz oldu mu?

Nedense ben halden anladıgım icin ben direk yardım ederim gibime geliyor. Durumum gerçekten aşırı kötü ama yinede mesela benden daha kötülere maddi manevi yardım etmeye çalışıyorum. Kıyafetlerimi veriyorum başka eşyalarımı. Bu akraba olur arkadaş vs. Son param kalsa bile arkadaşımın bir şeye ihtiyacı oluyor alıyorum. Evet çalışmıyorum bazı sebeplerden ötürü, burs var onunla geçinmeye calısıyorum. Bende size şeyden soruyorum eminim bu sitede durumu gerçekten çok iyi olan bir insan vardır, ben bunun ne demek oldugunu çocuklugumdan beri bilemedim ve hep para açlığı ve özlemi çektim. İlerde diyorum kısmet nasip olursa, ben herkese yardım ederim. Mesela bende şeyi soruyorum bu sitede yardım ettiğiniz insanlar oldu mu? Bana kaç kere gel yardım edeyim borç para atayım, ama önce soyun boşalt beni diyen ırz düşmanları oldu da.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• insanlık görevi olarak elbette destek vermek zorundayız. bu bir insanlık görevidir.
    Ancak, bu yaklaşımımızı suistimal eden de çok sayıda insan mevcut. bu yüzden insanlara yardım etmeden önce, tanımak tanışmak, görmek ve gerçekten ihtiyaç sahibi olduğuna kanaat getirmeyi kendime kural edindim.

0|0
    0|0
    • aa neler yaşadınız ki

• özele gelebilir miyim

• Tabiiki buyrun.

Erkekler Ne Diyor 8

• yapılan yardımlar söylenirse o yardımın bir manası kalmaz

0|0
    0|0
  • Ailevi durumum iyidir lakin burdan sacma bir şekilde tüm gün birine laf yetiştiren insana vermem sokaktakilere de vermiyorum. Bilmiyorum ya çok ihtiyacı olan birisine para verir ya da gönderirim de mantıklı seyler için :D

0|0
    0|0
    • bence cimrisin.

• vay be cidden mi

• Yok yalan söyledim

• Burda ki yardım derneklerine ediyoruz

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Bir keresinde cebimde olanın hepsini verdim evime yürüyerek gitmek zorunda kaldım..

0|0
    0|0
    • kime neden

• Köye gidicem param yok dedi çıkardım hepsini verdim tanımadıgım adama. Hiç unutmam eve varmak için birbuçuk saat yürümüştüm

• bana da verir misin

• Oldu. Ve Yardım Adı Altında Cinsel Açlığını Gidermeye Çalışan Hayvan Oğlu Hayvanlarda Var Ne Yazık Ki.

0|0
    0|0
    • banada eder misiniz

• neden

• şu an Param Yok Maalesef :/

• Oldu bir iki kere birine yol parası birinninde aracaligiyla bir ailenin cocuglarina giysi alıp gönderdim

0|0
    0|0
    • banada et :(

• nerden biliyosun beni. şu an 0'ım. annemde öyle. bir sor nasıl geçiniyosunuz. baba yok

• Annesiz babasız memleketsiz evsiz yemeksiz nice insanlar var bir düşün nasıl geciniyorlar

• Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...