Resmen ilk defa bir cocuktan nefret ettim?

selam arkadaşlar başıma gelenin sokunu atlatamiyorum.
Arkadasin oğlu 6 yasinda salincakta parmagini sıkıştırdı. Annesi aldi onu ve salincagi sardi ki bidaha binmesin. Neyse bende yandaki kondulda kizimi salliyodum. Bu küçük seytan cikti tirmandi o salincagi indirmeye. Annesi de bana onu ordan indir binmesin dedi. Cocugu aldim indirdim , pic kendini atti yere ahhh kolum dedi. Kimse takmadi. üstündede kazagi vardi. Neyse bu gitti kazagi cikardi kendini tirmalamis mi baska biseyle mi yapmış bilmiyorum ama kanlar icinde cikti geri. Sok oldum resmen. Zan altinda kaldim. Ben kazakli çocuğu nasil tirmalaya veya kanata bilirim. Indirirken bir yerede carpmadi ki orda olmuş olabilir diyeyim. Cocuktan nefret ettim o an resmen ilk defa bir cocuktan tiksindim. Şeytan resmen.
Napiim simdi arayayim mi kolu nasil diye aramiyayim mi?
Suçum olmadigi icin acikcasi hic aramak istemiyorum ne dersiniz?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çocuğa şiddet yapmayın derler bide vercen odunu😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arama. Gereksiz bir sey. Ama kendini aklamak istiyosan araya bilirsin. O zaman da ters tepe bilir. Arama yani

0|0
    0|0
    • Annesi canım değilse benim kazakli bir çocuğu kanatamicami bilir. aklanma derdinden gectim , o cocukta resmen seytani gördüm desem inan yani. Ben salaktim 6 yasimda annem otur dese uyurdum. Bu cin mi seytanmi ödüm koptu cocuktan.

• Ben baska bir kelime yazdim ks canim diye değiştirmis 😀neyse

• Onu seviyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...