Her sanaldan tanıştığınız kişi iyi değil biliyorsunuz dimi?

Benim YAKINIM sanaldan birisiyle tanıstı kaçıp gitti o kişi da kadın satıcı ve eroinman çıktı ailesi çok kötü durumda tabiki bizde öyle. Burda ki çogu kisiler kendisini iyi gösteren kandırıcılar bilin istedim uyanın !

Güncellemeler:
Bir anlık sinirle ve hüzünle yazdım bu haberi daha dün yeni ögrendim o yüzden saçma sapan konustum. Her yerde bu olaylar var biliyorum. Sizde anlayıs gosterin işte sinirim bozuk 😔😒

1|0
17|44

En İyi Erkek Görüşü

• Canım benim bu sadece sanal için geçerli değil ki. Reel de senin bu bahsettiğin olayın çok daha fazlası var. Bu siteden bahsedecek olursak bence o tipteki insanlardan 1-2 tane çıkar çıkmaz. Çünkü buradaki üyelerin büyük çoğunluğu bilinçli insanlar bana göre. Buradan o tiplere ekmek çıkmaz yani.

1|0
    0|0
    • Biliyorum abi bir anlık sinirle ve hüzünle yazdım sadece 😒

• Sorun yok anlıyorum seni. İnsan yakınının ya da kendinin başına gelmedikçe pek anlayamaz aslında. Bu noktada sizlerin akıllı olması lazım.

Bir laf vardır: "Her sakallıyı deden zannetme" diye. Bu olayı özetliyor.

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun öncelikle ama Bunlar sadece sanalda değil her yerde var. Her evrede dikkatli ve seçici olmak gerekiyor. Beş parmağın besi de bir değil sanal iliskilere sıcak bakmıyorum fakat bu görücü usulü evlenince de yaşanabilir. Reel sevgilisi de böyle çıkabilir ya da sanaldan tanisip çok çok mutlu da olabilir. Hatta ve hatta kadın adamın böbreğini sokup malina mulkune de konabilir
    Yani gerçek hayatta ya da sanalda, kadın ya da erkek fark etmiyor
    Allah yardımcınız olsun

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Hayır
    Biz iyiyi-kötüyü ayırt edebiliyoruz

2|0
    0|0
  • benim arkadaşımda tanıştı evlendi mutlu mesut oldu
    bu biraz şans sanırım
    herkes aynı degil tabi

3|0
    0|0
  • Uyanin kizlar, kimseye guvenmeyin bak helede erkek milletine akıllı olun aklinizi kullabin sicilden ne buldunuzda netten bulucaksiniz:)

1|0
    0|0
  • 18 yasinda sacmaliklara kanmasinlar benim bulustugum kiz erkek oldu elimi surmedim o zaman sende bobrekcisin

2|0
    0|0
  • Hayırlısı sis

1|0
    0|0
  • Sakat isler bunlar. En kotu yani da bu insanlarin peofesyonel sahtekar olmalari. Cok rahat insanlari kandirabilmeleri.

1|0
    0|0
    • Yakınım bir serefsizin eline kurban oldu 😒 hic bir kız bir daha bu tür numaralara kanmasın diye zar zor soru sora bildim.

• Tesekkür ederim. Bazı duyarsız kisilerin yaptıgı yorumlara bakın tek ciddiye alan sizsiniz bide bir kac kisi

• Ergen ortami. Yapacak bir sey yok.

• doğrudur..

1|0
    0|0
  • Valla ben kimseyi satmıyorum :D

2|0
    0|0
  • Bu düşünceyle herkesi bir biliyorsanız burada neden soru sorup insanların fikrini alıyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Guzelim hepsi kötü amacli dglki onlarin tamam sanal alemde dogrulari soylemeyebilirler ama bazıları önemli olan ciddiyet iki tarafta yalansiz dgru konusursa bunun bir zarari yok abisi

1|0
    0|0
  • Sanaldan biriyle tanışıp kaçmak ne kadar akıllıca (!)

1|0
    0|0
  • tecrübe bilirrr

1|0
    0|0
  • güven olmaz

1|0
    0|0
  • İşinde gücünde düzgün bir insanım. Burdan en az 15 kişiyle buluştum. Kimse eroinman değildi yani

1|0
    0|0
  • Var öyle biride bana çıktı düzeltmeye çalıştım yok nuh diyor peygamber demiyor ne hali varsa görsün amann :)

1|0
    0|0
  • Tabiki

1|0
    0|0
  • Ben kötüyüm

1|0
    0|0
  • saf kızlarımıza duyurulur

1|0
    0|0
  • gbt sine baktır ozaman

1|0
    0|0
  • Sanal'da kimi ararsan var... dikkatlı olmak gerekir..
    #ÜlkücüMilitan

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Ortalıkta saf kızdan çok ne var

1|0
    0|0
  • Hep iyi olduğunu düşünüyorum ne yazık ki

1|0
    0|0
  • Zaten tanıştığım herkese güvenmiyorum ki hani bir zamman sonra felan

1|0
    0|0
  • Tabikide zaten guvenmem hele sanalda hic :)

1|0
    0|0
  • Ağzında bal olan arının...
    Sağol 18'lik tecrübe. Sen olmasan ne yapardık kurda kuşa yem olurduk.

1|0
    0|0
    • Kes sesini ya yakınım kandırıldı ve kotu bir yerde saf hem cinslerime uyarı maksatlı yazdım 😡😡😡

• Herkes senin gibi saf değil.

• Benimi konusuyorum ben burda yoksa yakını mı defil git ya soruyu iyi anla da gel deli etme beni allahından bul ya bir duyarlı olun ulan

• Sanaldan tanistigin sevgilin terketti anladim

1|0
    0|0
    • Ne alaka detayın iyi oku zaten canım sıkkın delirtme beni daha cok gece gece !

• Herkes değil ama

1|0
    0|0
  • Evet kötü deneyimlerimle sana hak veriyorum 😔

1|0
    0|0
  • Ben insan yiyorum mesela bence benle tanışmayın hatta engelleyin direk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 16

• Tabiki.

1|0
    0|0
  • sanaldan tanışmamaya bakarım :D

1|0
    0|0
  • Biliyorum

1|0
    0|0
  • İyi insanlarda var

1|1
    0|0
  • Tabii ki bunun farkındayız.

2|0
    0|0
  • biliyoruz saf değiliz

1|0
    0|0
  • Biliyorum şekerim detaya katılıyorum sanala bulaşmamak en iyisi

1|0
    0|0
  • Dikkatli olmak lazım

1|0
    0|0
  • Biliyorum.

1|0
    0|0
  • Evet bu yüzden kimseyle samimiyeti gerek duymuyorum..

1|0
    0|0
  • Yazık ya :/ Kötü olmuş...

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • E başka ne olabilirdi ki 😄

0|0
    0|0
  • Farkindayiz. Tedbiri ele aliyoruz

0|0
    0|0
  • körü körüne güvenmiyeceksinki kimseye işte

1|0
    0|0
    • Maol yakınım inanmıs ama salak ya neye inanıyorsun neyine guveniyorsun. Allahım aklımı kacırcam ya

• Salı gununden beri elindeymis bizde yeni ogrendik. Soktayım. Aillecek soktayız. Kimse böyle seylere kanmasın diye girdim buraya

• iyi yapmışsın canım kanarmıyız hiç

• Niye kaçtı?

0|0
    0|0
    • canım cunku maol cunku aptal cunku hele kurtulsun hele evine gelsin gidip agzını burnunu kırıcam malın bize bunları yasatmaya ne hakkı var diye 😠😡

• Kız evli zaten. Annesi ve babası da o kadar seker insanlar ki kocası da öyle kızın mallıgı.

• Hmm yorumsuzum. Sen de fazla yorum yapma canım. Kızın yaşadıklarını bilmiyoruz. Benim de kuzenim, kocasinin en yakin arkadasina kaçmıştı. Biz de senin gibi telaşlandik, cok uzulduk. Acaba kötü yolda mi diye... Hatta anne ve babam ölümle tehdit edildi, kuzenin kocasinin ailesi tarafindan. Ama kiz simdi kactigi adamla evli ve ilk görüşmemizde yasadiklarini anlatinca sadece susabildim.
      Boşver, bazen sadece izleyici olmak lazım.

Yükleniyor...