Sarışın mavi gözlü olmam gerekirken neden öyle değilim?

Çerkez göçmeniyim ancak çoğu kişi beni güneybatı avrupalıya benzetiyor. Halbuki, Çerkez göçmeni olduğum için sarışın mavi gözlü olmam gerekirdi. Durum neden böyle sizce?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Annen seni tüpçüden yapmıştır. :/

0|0
    0|0
    • Sanki zorlama oldu biraz?

• Ne diyebilirim başka? :/

• Annem ve babam da benim gibi. Ama üçümüz de Çerkez göçmeni olduğumuz için üçümüzün de sarışın olması gerekirdi :/

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• çerkez göçmenisin diye çerkezler' e benzeyeceksin diye bir şey yok bizim dede de Yunanistan Serez göçmeni ama ben daha çok araplar' a benziyorum :D ve ailede esmer olan bir tek benim hiçte bunu takmıyorum

0|0
    0|0
    • Yalnız Yunanlılar genelde esmer olurlar.

• Hayır canım Yunanlı demedim ben size. Sadece dedim ki Yunanistanda yaşayanlar ya da Yunan göçmeni olanlar genelde esemer olurlar. Sizi işin içine katmadım zaten.

• Yunanlı demek istemedim yani.

• Çerkezlerin yaşadığı yere, Çerkezler de başka yerlerden göçmüş olabilir. Sen de başka yerden göçen Çerkezlerin soyunun uzantısından genlere sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Nereden göçenler, İspanya'dan ya da Cebelitarık'tan mı? Arkadaşlarımın çoğu bana sende güneybatı Avrupalı tipi var diyor.

• tipini görmem lazım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Farklısın işte ne güzel.. farklılıklar iyidir.

0|0
    0|0
    • Ama Çerkez göçmeni olduğum için sarışın olmam gerekirdi :/

• e ona bakarsan bir çok alman esmerdir. O zaman onlar da sarışın olmalıydı :)

• O da doğru ama çoğu kişiye ben Çerkes göçmeniyim deyince inanmıyor, sen de Çerkes değil, güneybatı Avrupa tipi var diyorlar

Yükleniyor...