Hayatınızda "Senin gibi birini çok geç tanıdım ama iyi ki tanımışım" dediğiniz birileri var mı?

Maalesef bu yaşıma kadar dostluk konusunda pek şanslı değildim. Sevebileceğim ve beni gerçekten ben olduğum için seven insanları hep çok geç tanıdım. Yaşım 20... Daha gençsin diyeceksiniz ama çocukluğundan beri bozulmayan dostlukları olan insanalardan bahsediyorum. Benim bir yanım hep eksikti. Hep yalnızdım... Hâlâ da öyleyim ama uzakta olup da canımdan öte diyebileceğim bir kaç dostum oldu şu son zamanda. Bu yüzden hem çok mutluyum hem de eksik hissediyorum.. Daha önceden tanısaymışım, daha çok anı biriktirseymişim keşke diyorum. Sanki daha önce yaşamıyomuşum. Çok boşmuş her şey diyorum.😔 Çünkü artık çocukluk dönemimi atlattım ve yetişkin bir birey oluyorum ve bazı şeyler için çok geç diyebiliyorum. Ne bileyim küçükken biriktirilen anıların yeri başkadır. Buruk bir mutluluk hissediyorum, içimi size dökmek istedim. Soru olsun diye de, sizin de böyle bir durumunuz oldu mu? Diye sordum gitti.😂

Not: bana iyi gelen insanların hep uzak olması kaderin bir oyunu olsa gerek...

Güncellemeler:
Hello

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Var nisanlim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır... sizleri iyiki uzun yıllar önce tanımışım dedikleirm var. güzel anılar hatırlar ürettik hep. ergenlik yıllarından son dönem gençlik yıllarına kadar...

0|0
    0|0
    • Benim de o yok işte, o nedenle içim hep buruktur...

• en son dediğim arkadaş trafik kazası geçir di bacağını 4 ayrı yerden kırdı :D

0|0
    0|0
    • Nazar mı değdirdin ne

• eh vallah demek ki öyle oldu en son çocuk tan uzak durmak zorunda kaldım :)

• hayır hiç olmadı, bilmem belki ben kıymetlerini bilmiyorumdur belkide

0|0
    0|0
    • Olsa hissederdin...
      bir yandan da çok olanın kıymeti bilinmez...

• Burada bile çok iyi olduğunu bildiğim. Belki hiç tanışamayacak olsak bile hep mutlu olmasını istediğim insanlar var :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet var ama tanımakla kalkmak kötü

0|0
    0|0
  • yok maalesef

0|0
    0|0
    • Olur inşallah :)

• olmadi hic bilmiyorum :)

• Allahü teala sevdiği kullarını yalnızlıkla imtihan edermiş, ondan başkasına gönül vermesin diye :)

Yükleniyor...