Çok merak ediyorum anne babanızın arası nasıl bendeki gibimi?

Babam deseniz sürekli çıkıp arkadaşlarıyla vakit öldürüyo eve geldiğinde saat 5 gibi oluyo annem deseniz ev işi tv derken vakit geciyo yemek yeniyo sonra geçip tv karşısına dizi izliyolar toplasanız günde 1 saat sohbet etmişlikleri yok yazık acıyorum ömür böyle gecermi çıkın beraber gezin farklı yerler keşfedin evlilikten soğudum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evlilik öyle herşey birden monoton hal alıyor evleninceye kadar ölüp biten adamlar evlenince iş ve arkadaştan başka bile görmüyor öylemi telefon açıyor çocuklarını soruyor karısına sen nasılsın demiyor sevgi söz konusu oluncada en çok b ni seviyor genede soğuma herkesinki aynı olucak diye birşey yok

0|0
    0|0
    • Ciddi ciddi evlilikten soğudum

• Soğuma herkes aynı olmaz

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen bunlari babana anlat bence

0|0
    0|0
  • eee siz kızlar ne bekliyodunuz böyle yurtdışı falan hergün sevişmeler falan avcunuzu yalayın :D

0|0
    0|0
  • Klasik türk ailesi :D Benimkiler arada liseli gibi atışıyorlar bende onlara gaz verip ortalığı karıştırıyorm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İste evlilik budur

0|0
    0|0
  • Tatlim alabileceğin en iyi ders senin ailen olduğu zaman en iyisini çocuklarına göstermek için elinden geleni yaparsın

0|0
    0|0
    • Evleneceğim kişinin ilerde böyle arsız olacagini bilemem annelerimizde bilmiyodu sonuçta

• Eskilere bakarsan severek evlenmemislerki zaten

Yükleniyor...