Kürt kardeşlerimizde ümmettendir neden ırkçilik yapiyorsunuz?

Musluman Kürt kardeslerimize onyargili davranmak müslumana yakismiyor.

1|1
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• kürt türk kardeştir. bazı şerefsizler provake ediyor

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Öyle bir önyargım yok insan ne yaparsa kendine yapar. Öyle tanıdığım kürt arkadaşlarım vardı ki bu vatan için canlarını verdiler.

2|0
    0|0
  • Müslüman Kürt Hucurat:10'a göre bana öz kardeştir. Ateist Türk benim asla kardeşim değildir.

1|0
    0|0
  • Irkçılık=beyinsizlik

2|0
    0|0
  • peki sen neden dincilik yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • kurt-turk kardes degildir.

0|0
    0|0
  • Müslüman kürt kardeşlerimizin "komünist ve ermeni kökenli PKK"yı desteklemesine ne diyeceksin?

0|0
    0|0
    • pkk nın en çok zarar verdiği insanların kurt olduğunu unutma ordaki savaşın amacı ne bir kurdistan kurmak nede kurtleri savunmak tamamen insaların beynini yıkayıp türkiyeyi bölüp yutmak maalesef toplumumuz bunu net göremiyo

• Biz kimseye ırkçılık yapmiyoruz vatani bayrağı seven herkez kardeşimizdir. Zarar veren düşmanımızdır. ...

0|1
    0|0
  • Müslüman dediğin kürtler kundakta bebek öldürüyor dağda maymun gibi birbiriyle çakışiyor kimin kime çaktiği belli değil benim öyle kardeşim yok

0|0
    0|0
  • Ümmetçiliğin sonuçlarını tarih boyunca hep görmedik mi?
    Ben Kürt'ü de Müslüman-Gayrimüslüman diye ayırmak yerine Türk ulusunu benimseyen/benimsemeyen diye ayırıyorum.

Kaldı ki bu ayrım sadece Kürt e yaptığım birşey de değildir. Vatanı-bayragı sevmeyen, düşman olan birisini bulursam Türk de olsa, Arap da olsa sevmem, istemem. Bu kadar net...

0|0
    0|0
    • Irkciligin seni atese surukleyeck

• HDPKKlı olanlar benim kardeşim filan değil kesinlikle

0|0
    0|0
  • Çoğu komünist ne ümmeti :D

0|0
    0|0
  • ben ümmetten değilim ama genede sevmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Evet çok haklısınız.
    Fotoğrafta da çok güzel çıkmışsınız çok beyendim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Turkiyede turklere irkcilik yapilmiyormu? Konusma hakkimiz mi var Turkler olarak. Sadece kurtler değil turkler de ayni sartlarda yasiyor

0|1
    0|0
    • asıl ırkcılık haksızlı yapılan turkler

• @kaan_0007 Bence değil ben Turkum bugun hukumeti elestirsem yarin hapisteyim? Bunun milyon ornegi var konusup ölen. Sadece kurtlere yonelik bir irkcilik yok

• ulkede ıfade dusunce ozgurlugu kalmadı ne yazık kı ben de turkum ama bunu turkle ve dıger etnık kımlıkler le bı alakası yok

• K*rt kardeşlerimizin bizi bombalaması ve k*rdistan kurması onlara çok mu yakışıyor? :)

0|1
    0|0
    • Allah islah etsin seni bu kadarmi nefret ediyorsun ü harfini neden kullanmiyorsun

• Küfür gibi bişeyi neden kullanıyım

• nefretin seni helak etmesin dua et

• Orda burda ırkçı değilim derler ama bir Arap bir kurt gorseler burun kivirirlar iki yuzluler.

0|1
    0|0
  • kürt musun

0|0
    0|0
    • hayir

• ben kürtüm ve ırkçılık maalesef bir hastalık ama yapacak bişey yok herkez yatptığının karşılığını alır rahat ol

Yükleniyor...