Gerçekten doğru tesettüre uygun mu giyiniyoruz?

lütfen izleyin

3|1
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tesettür diyorsan vücut hatlarını belli etmeyen ve bir erkekte en ufak bir gönül kayması ihtimaline izin vermeyen. Tabi ki en önemlisi sebep olarak; Allah'ın rızasına en uygunu tabi ki çarşaf-ı şeriftir. E bu devirde mi? Evet bu devirde her devirde insanın yaşadığı her yerde her zamanda Kuran evrenseldir ve Kuranda cilbap Türkçesi çarşaf geçer.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ruh tesetture girdikten sonra beden tesettürü pamuk ipliği gibi kalır. Evet cok begendim videoyu helal olsun adama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bundan önce Türkiye'de son 20 yılda buluşu yapılan 11 çeşit tesettür tarzından hangisinin daha doğru olduğuna karar vermeniz gerekir. Hiç biri diğerinin doğru tesettür olduğunu düşünmüyor ama , tesettür kavramına uymayanlara da demediğini bırakmıyor.

Çelişki dünyası kısacası , ayrıca tesettürün bağnazlığa dönüşünü sağlayan da Şule Yüksel ' dir ve örneği de kendi röportajında söylediğine göre Amerikalı aktrist Catherine Hepbourne' dur.

1|0
    0|0
  • Samsuyn müftüsü diyor ki 18 yaşındaki kızın zinasına karşı çıkmayanlar 17 aylık bebeğin tecavüzüne de sesini çıkarmasınlar, siz de destekçisisiniz bunların, evet gerçek tesettürü konuşalım evet dinimiz amin elbette. Evet din adamlarınız dininiz mükemmel, sonra laf edince inanmıyorsan da saygı duy oluyor, tecavüzünüzün, hırsızlığınızın, ramazanda adam dövülmesinin, bütün ahlaksızlıklarınızın neresine saygı duyacağımızı şaşırdık.
    Cevabım; mükemmel kapanıyorsunuz.

1|1
    0|0
  • Hayır tabiki süslüman oldu şimdi tesettür

1|0
    0|0
  • Kızlar izlesin ben yorumlayayım türkiyenin % 1 2 si öyledir geriye kalanını at çöpe.

1|0
    0|0
  • bazı kişiler tesettürü kötü amaçla kullanıyor

1|0
    0|0
  • vahiyyyyyy

1|0
    0|0
  • kızları bekkliyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır giyinmiyorlar kapalı insanlar
    tabii ki onları yargılayacak konumda da değilim ama kapanmak isteyenlere yanlış örnek oluyorlar

1|0
    0|0
  • Çalıştığım işte pantolon giyiyorum onun dışında etek giyererim ve vücut hatlarımı belli etmem.

1|0
    0|0
  • Elimden geldiğince uyguluyorum

0|0
    0|0
  • Tesetturlu degilim

1|0
    0|0
  • madden ve manen tesettürlü olduğumu düsünüyorum, uygun değil Allah bilir. ben emrolunanı yaptığımı düsünmekteyim.

0|0
    0|0
  • Beğendim

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...