Antalya da hangi ilçe gezilecek yerlere daha yakın nerde kalmalı?

Yaz tatili için antalyaya gideceğim, şelaleri kanyonları milli parkları kısacası bir çok yeri gezmek istiyorum,özel bir aracım yok konaklayacagım yer gezecegim yerlere çok uzak olmasın istiyorum sizce nerde kalsam uygun olur?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• manavgat

0|0
    0|0
    • manavgat sanki biraz uzak gibi geldi ulaşım nasıl antlayada pahalımı manavgattan konyaaltına gitsem mesela :D?

• alanyaya gittim dana önce baya vakit geçirdim orda, bu gidişimde daha çok merkezdeki mekanları şelale antik kentleri falan gezmek istiyorum haritadan baktım biraz genelde finike kemer tarafında daha çok yer var, merkezdemi kalsaam yoksa oralara yakın biyerdemi ona karar veremedim bir türlü :D merkezmi daha ucuzdur peki yoksa kemer tarafımı

• fethiyede kal tam orta... hem oralara gider gezersin hem bodrum marmaris köyceğiz.. otel de fethiyede kişi başi 40 tl gibi

• Sehirde kal o zmn merkezde heryer ulaaim var

0|0
    0|0
    • ulaşım neyle oluyor peki, kaleiçi merkez oluyormuş galiba, kaleiçiyle konyaaltı arasında kaldım sence neresi daha iyi

• sakinliğinden çok gezilebilecek yerlere yakınlıgına göre bakıyorum :) kaleiçi nasıl bir yer peki

• Orasi zaten merkezi

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...