Resimlerinize ''cok guzelsin cok tatlısın''diyenlere ne cevap verıyorsunuz?

yaa cevap vermesek havalı suna bak dıyecekler ''tesekkur ederım ,''desek kendını begenmıs diyecekler o senin guzelliğin '' yazsak kezban diyeckler:):):)
ne yazılır?

0|0
15|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bana çok güzelsiiiiin, çok tatlısııııın diiiceeek?
    Uçarım valla... Hoooyt. Erkek adama öyle denirmi nonoşmuyuz biz :)
    Yok bilmiyorum vallahi. Bir kere bir hatada bulunduk resmimizi sorduk. Olumsuz yanıt hiç almadım ama bir daha yapmam etik olmaz. Bir hataydı bitti.

2|0
    0|0
    • selam cok tatlısın

• Eig için çok teşekkür ederim...

• rica ederim:)

En İyi Kız Görüşü

• Adamına göre muamele :) Ben yoruma açık biri olarak böyle basit ve klişe bir yoruma cevap vermeye tenezzül etmem istediği kadar kibirli desin genede eğer bir cevap atıcaksam tabi o kişiye bağlı ( teşekkür ederim o sizin güzelliğiniz ) derim fakat bende tanımadığım kişiler ekli olmadığından yorumlarını silmiyorum :) ama hem tanıyıp sevmiyorsam kesin o yorumu siler şikayet bile ederim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Teşekkür ederim diyene kendini beğenmiş, o senin güzelliğin diyene kezban denmiyor totondan sallama. Cevap vermesen havalı kezboş derler orası doğru ama diğerlerini feci salladın yani sırf resimlerine çok güzelsin, çok tatlısın yazdıklarını belirtmiş olmak için sorduğun bir soru gibi geldi :D

1|0
    0|0
  • Eskiden dediklerinde teşekkür ediyordum simdi diyen yok ama olursa çok şükür derim. Kısaca ders aldım ben :)

0|0
    0|0
  • Abartma l*n diyorum

0|0
    0|0
  • Teşekkür et kendini begenmişlikle ne alakası var teşekkür ediyorsun minnet bildiriyon öyle düşünenler varsa psikologa görünsünler.

0|0
    0|0
  • beğenip geçiyorum

0|0
    0|0
  • Güzellik baktığın Gözdedir.

0|0
    0|0
  • Biliyordum teşekkürler dersen kendini beğendi derler, teşekkür ederim de özgüveni n olduğunu gösterir gözlerinde

0|0
    0|0
  • Beni bana övme 😎😂😂

0|0
    0|0
  • Hiç bişi deme.
    Oku geç.

0|0
    0|0
  • Cok tatlı onlar :D

0|0
    0|0
  • eyvallah :ddf

0|0
    0|0
  • Laf cambazlığı yapıyorlar

0|0
    0|0
  • denmedi henüz :D

0|0
    0|0
  • Tesekkur etmek normal?

0|0
    0|0
  • Mahcup ediyorsun :) diyorum asfgjkajajaj

0|0
    0|0
  • daha olmadi yazan

0|0
    0|0
  • Güzellik kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • içinden ne geliyorsa onu söyle, millet ne der diye düşünürsen böyle sürekli OooOOo...

0|0
    0|0
  • Sanane l*n hıyar yaz nevri dönsün;)

0|0
    0|0
  • Kimse öyle bişey dmeiyoru :D

0|0
    0|0
  • ok diyorum

0|0
    0|0
  • Eyvallah en güzel kelime

0|0
    0|0
  • valla benim resimlerime çok tatlısın diyen olmadı tatlı değilim galiba bilemiycem

0|0
    0|0
  • Sen genede o senin guzeligin yaz ne alakasi var kezbanlikla saygiyla alakali o

0|0
    0|0
  • Gözlüklü emojiyi koy 😄

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep ego

0|0
    0|0
  • hiç duymadıgım kelimeler :D

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim de. Kimse kendini beğenmiş demez. Biri seni beğendi, bunu dile getirdi, sen de ona teşekkür ettin. Bunun neresi kendini beğenmişlik.

0|0
    0|0
  • sanki çok güzelsinde birde gelmiş ne yazacağını düşünüyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...