Çocuğunuzun mesleği ne olsun istersiniz ve neden?

Çocuğunuzun mesleği ne olsun istersiniz ve neden? Benim İshakım babası gibi tüccar olacak peki siz?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• piskolog olabilir

0|0
    0|0
    • Neden daha kazançlı bir mesleği olsun istemiyorsun?

• Olabilir ama bence ticaret ebedi var olan yok olmayan bir meslek ve çok kazançlı. Mesela benim aklımda iki meslek var hem tüccar olsun hemde ravin:)

• sizin fikriniz saygı duyuyorum buda benim fikrim işte :) yoksa o büyüyünce ne olacaksa kendisi seçecek nasıl olsa:)

En İyi Erkek Görüşü

• benim işimi devam ettirsin isterim ama kendi bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bir tanesi hukuk okuyup siyasete atılacak, bir tanesi dil bilimci olup akademik kariyer yapacak, bir tanesi musiki ve sanat alanında kendini geliştirecek, bir tanesi nörolog olacak ve nörobiyoloji, nöropsikoloji alanlarında eğitim görecek. bir tanesi de babası gibi elektrik mühendisi olacak @Boksörünüz nasıl sevgilim?<3

0|0
    0|0
    • Bizim aile dünyayı mı kurtaracak ak :D

• büyük bir klan oluşturup bunları dünyanın dört bir yanına salacağız. sonra da dünyayı ele geçireceğiz. çok büyük planlarım var. bana lazımsın nihah

• Sistem kaygısı için değil mutluluk için seçsin mesleğini. Yalnızca bunu istiyorum.

0|0
    0|0
  • Aşçılıktı hayalim ve oldu :))

0|0
    0|0
  • kız kuaför
    erkek ayakkabı mağazası sahibi asdfdg
    giyim de olur

0|0
    0|0
  • Sevdiği mesleği yapsın mutlu olsun isterim. Gönlünde ne varsa onu yapsın. Hayalinin peşinden gitsin

0|0
    0|0
  • Veteriner veya ogretmen

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• benim gibi elektrik elektronik mühendisi olsun isterim

0|0
    0|0
  • Kaldırım müh

0|0
    0|0
  • benim gibi amele olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...