Neden eşcinseller dışlanıyor?

Neden eşcinsel oldugum için dislaniyorum böyle olmak istemezdim ama hormonlarim böyle gay oldugum için dislaniyorum

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim; Dünyanın %90'ına göre normal olan heteroseksüelliktir... Gerek soy devamından dolayı gerekse aile kurmaktan dolayı... Bana aile kurmak için evlatlık alırım ayaklarını geç... O çocuk büyüdüğünde her şeyi iştirak etmeye başladıktan sona artık bakacak ki ''Herkesin bir annesi ve bir babası var, benim neden 2 tane babam var?'' diye düşünecek... Biyoloji derslerinde üremelerin sadece bayan ve erkek arasında olduğunu öğrenecek ve ''Benim 2 tane babam varsa ben nasıl dünyaya geldim?'' diyecek... Sürekli sorgulayacak... Çocuğun psikolojisi darmadağın olacak... Arkadaşları alay edecek sürekli... O yüzen bana evlatlık edinme lafını kullanma... Diğeri de tamam, aşkın yaşı, cinsiyeti olmaz ama bir erkeğin bir erkeğe aşık olması Hinduların ineğe tapması gibi bir şey... Tamam saygı duyarsın ama boşa kürek çekmek gibi bir şey... Özellikle Müslüman bir ülkede eşcinselliğin normal karşılanmasını bekleme kardeşim... Ben eşcinsellerin birbirlerine aşık olmasına, seks yapmasına karşı değilim sadece evlenmeleri bana çok anlamsız geliyor... Yanlış anlama, kesinlikle homofobik bir insan değilim... Gay arkadaşım da oldu biseksüel arkadaşım da, lezbiyen arkadaşımda... Benden tek farklılıkları kendi cinslerinden hoşlanmalarıydı... Hiçbir zaman onları dışlamadım... Hatta dışlayanlar oldu sahip çıktım... Ben nasıl ki neden Heteroseksüel olduğumu bilmiyorsam onlar da neden homoseksüel ya da biseksüel olduklarını bilmiyorlar... Eşcinsellik doğuştan gelen bir eğilim olduğu için onları suçlamam doğru olmaz... Ben seni dışlamam ama eşcinsel evliliğe karşıyım...

0|1
    0|0
    • @uğurcan_97 Ne saçmalıyorsun olum sen? Örümcek kafalı... Allah seni eşcinsel yarattı diye seks yapmana müsade mi verecek? Allah da seni o şekilde sınıyor haberin yok... Şu an sende ben de farksızız... Sen şu an kalkıp bir erkekle, ben kalkıp bir kadınla ilişkiye girsem ikimiz de zina yapmış sayılırız... Eşcinsellerin dinen evlenmeye hakları yok çünkü ortada helal olacak bir durum yok... Allah lavita yapmayı (anal seks) yasaklamış, şu an sen de bir erkekle evlenip lavita yapsan aynı günaha girersin bende eşimle lavita yapsam aynı günaha girerim... IQ'usu ayakkabı numarasından küçük insanlarla uğraşıyoruz burada ya şuraya bak... -,-

• bir kere bişeyin haram olabilmesi için birilerinin hakkına girmiş olmak gerekir. zaten ülkemiz insanları başkalarının herşeyine karışıp kendileri her boku yemeyi çok sever

Kızlar Ne Diyor 4

• feminen bir erkeksen alışılmadık bir durum olduğu için insanların yadırgaması çok tabi. insan denen yaratık kendinden farklı olana kati suretle hoşgörü gösteremeyecek kadar ilkel.

0|0
    0|0
  • Tedavi görebilirsin görsen keşke

0|0
    0|0
    • Eşcinsellik bir hastalık değildir bu sebeple tedavi edilecek birşey de yoktur ortada

• Eşcinsellik bundan çok daha farklı bir durum araştırıp hastalık olmadığını görebilirsin

• @_PinkFloyd bakıcam...

• Bunun tedavisi var biliyorsun ki.

0|0
    0|0
    • Eşcinsellik sonradan oluşan bir durum değildir, doğuştan gelen bir durumdur... Sen neden heteroseksüel oduğunu bilmiyorsan onlar da neden homoseksüel olduklarını bilmiyorlar... Psikologlar da bunu doğrulamışlar... Eşcinsel bir sınıf arkadaşım vardı ondan biliyorum...

• E tamam tedavisi var diyorum sadece

• Olur mu ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yo beni kimse dışlamıyo :D

0|1
    0|0
  • Kim dışlıyor? Söyle dövelim?

0|1
    0|0
  • Bende eşcinselim dislaniyoruz maalesef peki seni bilen var mi ne söylüyorlar hakkında?

0|1
    0|0
    • Ailemde biliyo arkadaslarimda biliyor beni aşağılayarak dalga geçiyorlar

• Beni kimse bilmiyor Üzüldüm gerçekten

• üzülme kimse için istersen ozelden konusalm mi

• Onlardan uzak durabilirsin

0|0
    0|0
  • Freud bile size yıllar yıllar önce dönük demiş.

0|0
    0|0
  • Dışlamıyorum en yakın arkadaşlarımdan biri eşcinsel bir erkek

0|0
    0|0
Yükleniyor...