Cin çağıran oldu mu hiç?

Hiç cin çağırdınız mı? Veya hiç size veya yakınınıza musallat oldular mı?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• hayır bulaşmam

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir yakınıma oldu ve hala da öyle.
    Uzun bir süre önce de akrabama musallat olmuşlar 6 sı kötü 1 iyi

0|0
    0|0
    • Nasıl anlamadım...

• Allah razı olsun kardeş saol cevapların için

• Cümlemizden cümlenizden

Kızlar Ne Diyor 7

• Hikayeler dinledim bir kaç tane tanık olduğum bir şey yok

0|0
    0|0
  • Aynen valla musallat olurlar hiç denemeyin :D

0|0
    0|0
  • Korkarım uğraşmam. Filmde izlemem.

0|0
    0|0
  • Musallatım var hiç çağırmadan bela aldım başıma =)

0|0
    0|0
  • ulan bir kere de siz cinlerin ayağına gidin

0|0
    0|0
    • Aynı yerdeyiz zaten

• hayır onlar başka bir alemde oluyorlar

• Aynı dunyadayiz fakat onlar evrende dolaştıkları icin alemleri daha geniş ve boyutlari farklı.

• :Dd İvit :D

0|0
    0|0
  • Yanımda çağırdılar dalga geçtim sdfsdf bende çağırmayı denedim hiç bir şey olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hıı müslüman cinlerle az uğraşmadım.

0|0
    0|0
  • Şizofreni hastalarına bak ne olduğunu anlarsin. Buradaki gotunu parmaklayan 1 eli mikinde 1 eli telefonda dalga geçenlerden bisey ogrenemessin

0|0
    0|0
    • Onlara musallat mı olurlar

• Senin ki özgüven eksikliği kardeşim. Spora başla kick boks olabilir mesela. Kendine güvenin gelir. Düzenli uyu düzenli yemek ye. Suphen varsa kuran sureleri var google da arat cikar karsina. Cin vakalari çok daha agir sikintilar verir

• Öyle gözüküyor kardeşim çok şükür belki bu da imtihanımdır Allah bilir saol cevapların için

• eticin olurmu

0|0
    0|0
  • Cinler çağırılmaz ruhlar çağırılmaz. Ama bazen cinler dalga geçmek amacıyla cin çağıranları görünce şakalar yapabilirler. Ama tehlikeli bu tarz şeyler bence.

0|0
    0|0
  • çağıdım ama gelmedi küsmüş bana

0|0
    0|0
  • Dominos gibi 30 dakikada kapında şeklinde garanti vermezlerse cin min çağırmam.

0|0
    0|0
  • alan kodu girip karşıya geç hatta bekle kaydı ıyı dınlemen lazım sonra tekrar başa sarıyo çağır çağır o melodiyi dinlemekten bıkıyorsun Haklı ama Sıra çok

0|0
    0|0
  • korku filmi izleyesim geldi başlığı görünce, bir tane indireyim de izleyeyim gece uzun ya :D

0|0
    0|0
    • Sabaha kadar ayakta tutar iyi olur :)

• yok ya, ben annemle 10 yaşından beri korku filmi izlediğim için dikiş tutmaz oldum artık. Türk filmleri saçma olmasa biraz korkutuyor aslında, oda bahsi geçen şeylerin Kur'an da ismi olduğu için.

• Yani cinler gerçekten olduğu için gerçekçi oluyor türk yapımı korku filmleri de

• Genelde tekelden siparis veriyoruz

0|0
    0|0
  • kanka şu an party modundayız :D

0|0
    0|0
  • yanımdaki salaklar çağırdı, yapmayın etmeyin dediğimiz halde.. gönderemeyip uyumuşlar.. ya da göndermeyi akıllarına bile getirmemişler.. tek bir cin , tüm yurdu kırdı geçirdi sabaha kadar.. her şekilde.. rüyalarına girdikleri mi, karabasan olarak geldikleri mi, uyanıkken korkuttukları mı.. sabah tüm vücudunda derin tırnak izleriyle uyananlar mı.. korkunç bir geceydi.. sabahında zar zor gönderildi.. çağıranlar anında yurttan atıldı.. aynı gün. o gece başıma gelenleri de ben hatırlamak bile istemiyorum. ben o kadar korkmadım hayatımda. cinler şakaya gelmez..

0|0
    0|0
    • Ciddi misin abi yurtta kalırken bende çok sıkıntı yaşamıştım

• yurtlarda çok çağırırlar.. bilip bilmeden.. sonra al başına belayı.. o gece bitmek bilmedi kimseye..

• abi anlattıkların çok feci ya insan aklını kaçırır

Yükleniyor...