Contorium elementi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Faydalı radyasyon yayan sadece türkiyede bulunan ve 3. Köprünün çevresinde bulunan elementtir. 23 trilyon dolar fiyatı var. Sizce bunu nasıl kullababiliriz 😁😁😁😁

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kemirelim kopruyu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O belirttiğin şey uyduruk bir elementtir. Hatta dünyanın en büyük trolüdür. İnternete yayan kişi o kadar inanan olamayacağını ama inanan kişileri kendisinin oluşturduğuna inandıramadığını yazmış. Bilgisayarlara gelirsek. Con olarak dosya açılmamasının nedeni sistem32 içinde bir çok config ve Con ile başlayan dosya ismi olmasıdır ve bilgisayar bu yüzden Con ile dosya açımına izin vermez. Sene 2016 da hala bu troll bilgiye inananı görmek güldürücü. Contorium u ortaya çıkaran kişi olarak bir arama yaparsan bu trolü kim yapmış görürsün. Oh rahatladım. Ortalık cahil kaynıyor.

1|0
    0|0
    • O kisi mason... mason locasinda fotolari cikti. Biraz görün be gerçekleri sadece san marino basini 127 tane haber yapti bu konuyla ilgili biz hala boyle element var mi diye tartisiyoruz. Kenan evren darbesi bile contoriumu ortaya cikarmamak icindi. Rengi Erguvan rengidir onun o cevreye bak her yer erguvan
      Görün gercekleri

• Link ne alaka

Dediklerimi çürütemedin

• Hz. Muhammed in bir öğüdü var diye hatırlıyorum sana bunu söylüyorum ve susuyorum; Asla bir cahille tartışmayın. Çünkü dışarıdan bakanlar, hanginizin cahil olduğunu anlayamayabilir...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...