Ciddi ortamlar da gelen gülme krizi size de oluyo mu? Aninjzi falan anlayabilirsiniz ?

Ciddi ortamlar da gelen gülme krizi size de oluyo mu ? Aninjzi falan anlayabilirsiniz  ? Bana oluyo böyle aile ortaminda ya da ciddi bir yerde patliycak gibi oluyorum resmen asdsfsgsfs

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• En samimi. olduğum arkadaşımı hoca kopya çekerken yakaladı. Arkadaşım çok komik ve saçma bir savunma yaptı dayanamadım guldum sınavda. Üç dört gün önce...

1|0
    0|0
    • Bu iyimiş bak asdfsfa

• Aynen😃 hoca sıraya beden yazı yazdın diyor arkadaşım hocam yazdım ama sınavda çıkmadı beni suçlayamazsınız diyor😃😃😃

• 😂😂 ya asffsa al işte

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• bir gün tiyatrodayım oyun yeni prömiyer yani ilk temsil anında oyun sıkıcı gidiyor zaten ailelerini çağırmışlar gülüyorlar ama kısa kısa söyle kahkaha ile gülen yok zaten benimde güleceğim yok bir sahne de uçak sahnesi ve uçağın hakimiyetini kazanmak için demogratik seçim yapılıyor ve kahramanımız kaybediyor başkası kazanıyor seçim vaadi de kömür kahramanımız diyor ki uçaktayız kömürü ne yapacağız dediğinde oyuncuların birinde surat şekline öyle güldüm ki oyun bitene kadar 40 dakika durmadan güldüm artık öyle bir şeydiki gülünmeyecek yerde de güldüm ama aklımda orada kaldı gülmedim toptan güldüm herkes rahatsız oldu ama elimde değil ve en sonunda oyun bitti ve yönetmen geldi neden bu kadar çok güldünüz dedi ve ben oyunu anlattım eksikliğini ve o kısımdaki yeri turnede geliştirdiler oyunun adı kokpitistan dı İzmir ekibi

1|0
    0|0
  • Olmadi hic , ortama ayak uydururum

0|0
    0|0
  • Tıpe bak len 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben tutmuyorum guluhom ciddi yerlerde ortam yumusuyor ama hala hayvan gibi sert olanlarda var

0|0
    0|0
  • oluyo

0|0
    0|0
  • Arada bir oluyo

0|0
    0|0
  • Çok nadir olur

0|0
    0|0
  • ksnlkle gecen toplantıda resmne patladım :D

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • o değilde şimdi sen 18 yaşındamısın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Oluyor

1|0
    0|0
  • Bazen kucağımda tuttuğum koltuk kırlentini ısırıyorum gülmemek için sjsjssj

1|0
    0|0
  • Aynen :D

1|0
    0|0
  • Bendede olur

0|0
    0|0
  • bende de oluyor bir keresinde az daha cenazede gülecektim hatta :D :D

1|0
    0|0
  • evet oluyo

0|0
    0|0
  • Valla ben bizzat gülmüş sonra ceza almış insanım neyden bahsediyorsunuz siz 😁

0|0
    0|0
    • bir anlat merak ettjm :D ?

• Ya okulda mudur sağlıkla ilgili bir seminer veriyordu ama biraz değişikti bide alışık olmadığım şeylerdi o zamanlar bende tuttum tuttum sonra bir koyverdim susturamadilar beni sonra mudur çıkardı felan filan gidip meslej uygulama odalarını temizletmislerdu

• Derslerde çok gülesim geliyor

0|0
    0|0
  • ahahaha bazen :D

0|0
    0|0
  • Lisedeyken hocalardan tüm sınıf azar işittiğinde oluyodu bana.😀😀😂😂

0|0
    0|0
  • Olmadi hic , ortama ayak uydururum

0|0
    0|0