Hayatım neden berbat gidiyor? güzel günleri görebilecek miyim?

Canımdan çok sevdiğim adam beni aldattı, okulum bitti iş sahıbı olamadım, fazla düşünceden psikolojimi bozdum , sağlıgımdan oldum, ailem artık evden gitmem için gözümün içine bakıyor, arkadaşlarıma bakıyorum kımı sevdiği insanı buldu kımı iş buldu yani allah bırınden bırını verdı bana ise bir hiçççç! isyan etmeyim diyorum zaten maneviyatım bitti artık dua edesim bile yok , buna da şükür diyorum ama içten içe şeytan diyo isyan et , canına kıy kurtul zor direniyorum , artık gunaha girip falcılar falan gidicem diyorum ya gerçekten ilerde güzel bir şey olacak mı diye kaderimi merak ediyorum , anıl diye bir astrolok var peşine düştüm adamdan randevu istedim falan boşluktayım çok...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat inişler çıkışlardan ibarettir. Sadece senin çıkış zamanın gelmemiştir, ama eninde sonunda gelecektir. Zaten matematikte bile sürekli düşen ya da sürekli yükselen grafik yoktur. Burada sana düşen biraz daha sabretmek ve çabalamak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bunları yaşadım hep ve geride kaldı

1|0
    0|0
  • Yazdıklarınız bana depresyonda olduğunuzu düşündürdü. Bir uzmandan yardım almanızda fayda var. Bunun dışında beterin beteri var derler. İnanın bana bu yazdıklarınızdan çok daha kötü şeyler yaşayan ve bununla yaşamaya devam eden insanlar var. Depresyonun tedavisini psikiyatride yaparlar ancak gitmeyi düşünmüyorsanız depresyonla mücadele edebilmeniz gerek. Benim tavsiyem belirtilerini yıkmanız.

Depresyon belitileri;
    Gelecekle ilgili planlar yapamama
    Kendini yorgun hissetme
    Hayattan bıkkınlık
    Yanlız hissetme
    Kendinizi değersi hissetme
    Odaya kapanma...

Bu belitilerin üstüne gidin;
    Gelecekle ilgili planlar yapın
    Kendinize değer verin
    Odanıza kapanmayın
    Bir iş bulmaya çalışın
    Yeni arkadaşlar edinmeye çalışın
    Hobi edinmeye çalışın
    Mutlu olmanın yollarını arayın...

Depresyon üzerine gidilirse kolaylıkla yıkılabilir. Uzun vadede ciddi bir sorun haline gelebileceğinden bir psikiyatristle görüşmenizde fayda var!

0|0
    0|0
    • psikiyatriste gittim zaten antidepresan verdi bütün gün mal gibi uyudum , uyuşturdu beni ve bıraktım artık ilaçları , kendim çözücem dediğiniz gibi ama ben salak gibi evde oturdum sihirilib bir degnek bekliyorum öyle bir dunya yok biliyorum :(

• Anladığım kadarıyla seratonin grubu bir anti depresan yazdı. Lustral, selectra... Bu tarz ilaçlardansa etkisini üç hafta sonra göstermeye başlar. Tedavi 6 ay, 1 yıl sürebilir. Aceleci davranmışsınız.

• Atlatirsin be sabir etmelisin biraz daha is aramayi pes etme

1|0
    0|0
    • umarım ama iş konusunda hep tecrube tecrube diyorlar alan yok

• devlette kadrolu bir iş ya da özel de kendi bölümümden bir iş bulmak işletme mezunuyum

• Anladim kpss calisman lazim o zaman

• 0|0
    0|0
    • bunların farkındayım , yinede işte yine de olmuyor kendime anlatamıyorum

• klasik türk kadınının kendisini mutsuz etmek için sığındığı klasik bahaneler.

0|0
    0|0
    • bu kadar basit mi :(

• olabilir şu benimdir :(

• iyi bari hatalarını kabul etmek de bir erdemdir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimki de aynı

0|0
    0|0
Yükleniyor...