Hadi itiraf günü?

Valla gecen senelerde actigim bir baslikti tekrar aciyorum heçtek itiraf ediyorum 😃son zamanlariniz itiraflari nedir?

Güncellemeler:
güncelll

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Birine verdiğim hediyeyi aslında başkası için düşünmüştüm, onun hak etmediğini görünce vermedim.. :)

0|0
    0|0
  • Abimin yemeğine guaj boya koyup zehirlenmesine neden oldum.

0|0
    0|0
    • Riza baba aradigimiz katili bulduk olay yerine yakiniz😃

• Sevgilimi farkında olmadan aldattım nasıl mı dersiniz, o şu an adanada ben almanyada buradaki sınıf arkadaşım benden hoşlanıyomuş bende farkında olmadan onunla gezip tozdum yemeklere gittim bir gün elimden tuttuğunda aklımdan bişey geçmedi bide aşkım demeye başladığında farkına vardım olayın sevgilime bahsetsem kesin ayrılır. Bu da benim sırrım

0|0
    0|0
    • Yenge yanliz ben adananaliyim ha

• Onu da eski sevgilisi aldatmış ama benim durumum gibi değil yani kız baya farkında olarak aldatmış o da mahkemelik olmuş sonra hala cezası bitmedi. Ama cidden yani erkeklerle içli dışlı olmadığım için hiç farkında değildim ne desem boş olur dimi affetmez

• Soyleme bisver yenge affetmez vicdanini baska bir sekilde rahatlat

Erkekler Ne Diyor 1

• 14 yaşında sünnet oldum

0|0
    0|0
    • DW:AFWAGDFWEAS: S:FF::S:SD:

• @amkboylehayatın :D ama abi bir iki sıkıntı olmuştu onun için geç sünnet oldum. Bizim akrabaların yaş ortalaması biraz yüksek. Normalde 6 yaşında olacaktım sünneti. Akrabalar birer birer ölmeye başlayınca benim sünnette 14 yaşına kadar sarktı. Sünnet olduğum hafta biri daha öldü :D

Yükleniyor...