Kuzenimin benim önümde memekerini açıp çocuğunu emzirmesi normal mi?

Gizli Üye
Kendisi 38 yaşında ben mi abartıyom acaba çekinmeden memelerini yanımda açıp emziriyo sanki çok normalmiş gibi sonra yanından gidiyom gitme ya nolcak diyor ben mi abartıyom yoksa doğal mı gerçekten merak ediyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Kendisi 38 yaşında ben mi abartıyom acaba çekinmeden memelerini yanımda açıp emziriyo sanki çok normalmiş gibi sonra yanından gidiyom gitme ya nolcak diyor ben mi abartıyom yoksa doğal mı gerçekten merak ediyorum
Kuzenimin benim önümde memekerini açıp çocuğunu emzirmesi normal mi?