Türkiye'de kadın erkek ilişkileri neden böyle? Neden bu kadar kasıntı millet?

Merhaba. Türkiyede kadın erkek ilişkileri neden bu kadar kasıntı? Neden insanların istekleri, kriterleri bu kadar çoktur? Uzun boy, uzun bacak, güzel g*t, şöyle meme böyle saç, o burun bu göz vs vs.. Ben 2.5 sene yurtdışında kaldım.Önceden yabancı dizilerde yaşananlara inanmazdım ama gördüm gerçekten rahatlar. Rahatlar derken demek istediğim insanları tiplerine göre bu arkadaşım olabilir veya sevgilim olabilir diye ayırmıyorlar. Mesela bir kadında seksi olması kriteri önemli çoğunlukla, yani erkekler bir bakışta anlayabiliyor bu kadın sekste iyidir diyor birlikte oluyor sonra aşık oluyor evleniyor vs aynı şekilde kadınlar da fazla kriter aramıyor erkeklerde. Meslek ve genel hava çekicilikden fazla beklentileri yok. Kısaca Türkiyede neden bu kadar kasıntı yapmacık ve seçici bir ortam var sizce?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruna yanıt vermek için çok detaylı psikolojik ve sosyolojik analizler kasmak gerekiyor :)
    Ama genel olarak TR'de sistem zor, daha doğrusu geçim zor, insanlar zor, hayat zor. İnsanların yetiştirilme tarzı batı ile doğu arasında sıkışıp kalmış. Herkes işin aslı pek çok şeyi istiyor ama çok az kişi gerçek anlamda ne istediğinin farkında.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet bnde oyleyim cok dikkat ediyorum galiba bu kdrida iyi degil..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnanin ki bunun nedenini kimse bilmiyo. hatta o kişilere sorsanız da doyurucu cevap alamazsınız. Bilimsel olarak soyleyebilecegim şudur ki; yerçekimi dünyada en yoğun Türkiye Şili ve endonezyadadir. Bundan dolayı kendimizi ağır ve stresli hissediyoruz ve en iyinin bizi daha mutlu ve rahat hissettirip yükümuzu hafifletecegini düşünüyoruz.

0|0
    0|0
  • Yetistirilme tarzimiz yalnış

0|0
    0|0
  • maalesef türkiye biraz avrupaya göre biraz değişik avrupada güzel kızların yanında çirkin erkekde olsa mutlu ama bizde öyle değil maalesef

0|0
    0|0
  • Çarpık toplum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...