Merhaba arkadaşlar şu an benim için çok önemli bir sorun var lütfen cevap verin?

Uzun zaman önce konuştuğum biri vardı. Abi diyordum abi gibi seviyordum sonra bana münasebetsiz bir yerinin fotoğrafını attı. İnternet üzerinden tanışıyorduk. Numaramı felan da biliyor. Sonra ben engelledim onu. Az önce aradı üzerinden çok uzun zaman geçmesine rağmen. Üniverste için gitmişti başka bir şehre şimdi yoldaymış geliyormuş. Farklı bir numaradan aradı. Yoldayım geliyorum ben gelince haberin olacak zaten dedi. Korkuyorum gerçekten. Lütfen bilgilendirin beni.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ailen ile konuşmalısın. Tek başına davranma. Muhatap olmazsın olur biter. Hiç bir cevap yazma, konuşma. Şimdilik bu yolu izle.

1|0
    0|0
    • Uzun süre cevap yazmadım engelledim. Sonra tanıştığımız uygulamayı tekrar kullanmaya başlayınca mesaj attı uygulamadan. Cevap vermedim. En son da ankesörlü telefondan aradı sanırım. Ailem ile konuşamam çünkü şu an yanımda değiller. Endişelendirmek istemiyorum.

• O uygulamayı artık unut. Kaldır telefonundan. Bilmediğin numaraları açma belli bir süre. Ulaşmak isteyen sana mesaj atarak ulaşır en kötü ihtimal. Evini basacak, yolda seni zorla çevirecek değil ya. Bişi olmaz korkma. Her ne yazarsa yazsın kesinlikle cevap dahi yazmıyorsun abicim. Belli bir süre sonra unutacaktır şerefsiz...

En İyi Kız Görüşü

• Numarayı polise verip şikayet etmelisin o adamı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• malum bir yerini zokmaya gelmesin sana 😱

1|0
    0|0
  • polise git korktuğunu söyle

0|0
    0|0
  • Belkide tanidik biri, yüzünü gördünmü canlı

0|0
    0|0
  • ailene bildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Polise söyle. , Onunda bir yerleri zonklasın :)

1|0
    0|0
  • numarayı polise verip şikayet etmelisin o adamı. eğer mesajlar felan duruyorsa polise göster.

1|0
    0|0
    • Sildim hepsini uzun zaman önce

• Neyi bilmek istersin? Herhangi bir atağı olursa direk şikayet et şerefsizi.

1|0
    0|0
  • Evden cikma gidene kadar

0|0
    0|0
  • Hmm.. Belki sapik tacizcidir.. Hackerdir yerini oyle oyrenmisdir.. Polise ve ailene billdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...