İnternette tanıştığım kız benden resim göndermemi istiyor amacı nedir?

birtane profil resimim var zaten benden resim atmamı istedi yani diğer resiminede bakayım yakışıklıysan ona göre konuşuayım anlamına geliyor sanırım yanlışmıyım beyler bayanlar?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın

0|1
    0|0
    • ya bu kızlar varya beni deli etti zaten konuşmakda istemiyorum kalbi kırılmasın diye zorla konuşuyorum birde kalkmış resim istiyor. eyvallah kardesım dusuncenı yazdıgın ıcın

• Kalbi kırılmasın diye konuşma zamanla umut veriyorsun ona :(

• demi ama @forexx çirkinsende hemen çirkin olduğunu görmeli dimi :D heyyy yarabbm

En İyi Erkek Görüşü

• Tipine bakıcaktır.

0|1
    0|0
    • aynen kardeş ölüyorlar tip için konuşmaya

Kızlar Ne Diyor 11

• Gerçekten sen misin diye olabilir

0|1
    0|0
    • doğru çünkü profil resimimde davıd beckham gibi göründüğüm için fake zannetmiş olabilir.. hiç zannetmiyorum

• Büyük ihtimal kafani kesip çöp konteynirina atar

1|1
    0|0
  • profıl resmını begenmiştir çekici oldugunu düşünüyordur dıger resımlerını de merak edıyordur

0|1
    0|0
  • dogru 😂😂

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • Hahaha bu kdr buyutme aynisini bende diyorum asil sorunum sahsen fotojenik degilm resimlerde kendimi guzel bulmuy cok cekinmiyorum o yuzden isteyenlere pp de va yeter derim. s

0|1
    0|0
  • Resim isteyenlerın geneli tip bakımından onaylamak içindir 😂

0|1
    0|0
    • aynen ya tamamdır bunu bir kızdan duyduysam okey.. herşey bitti tamam.. teşekkürler düşünceni yazdıgın için

• İsteyebilir normal

0|1
    0|0
  • Haha ne güzel :D

0|1
    0|0
  • Aynı kişimisin emin olmak istiyor. tek resim birşey ifade etmez

0|1
    0|0
  • Hep siz mi yapcaksınız :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• merak etmiştir

0|1
    0|0
  • Profil resmi doğrulamak için olabilir

0|1
    0|0
  • tipini merak ediyor

0|1
    0|0
  • ergen cıkmış karşına

0|1
    0|0
    • yok be kardeş 22 yaşında on numara kız ama benim ilgimi çekmedi ısınamadım zorla konusuyorum zaten birde kalkmış resim istiyor uyuz oldum

• kardeş o tür kızlar grubundaydım cıkana kadar öldüm sil gitsin tınlama para peşinde onlar

• seni mikecek birader kaç

0|0
    0|0
  • yanlışsın kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...