Artık dayanamıyorum ölmek istiyorum?

Bıktım bu hayattan nefret ediyorum herkesten her seyden.. cok mutsuzum ve hala insanlar çeşitli konularda üstüme gelip mücadeleye zorluyor diretiyorlar yapamıyorum artık tutunamıyorum bıktım hergün ağlamaktan etrafımdakilere mutlu taklidi yapmak zorunda olmaktan, mutsuz oldugumu acıklasam dahi beklentilerinin değişmemesinden.. tükendim bittim yardım edin nolur yok mu beni anlayan?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Namaz kıl

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ölmek senin iradenin üstünde birşey.

0|0
    0|0
    • Tükendim

• Denemek istersen buyur. İrademizin kendimizi veya bir başkasını öldürmeye yetmeyeceği kanaatindeyim.

• Ne yapabiliriz senin için?

0|0
    0|0
    • Hic kimse hicbir sey yapamaz yalnızca benim gibi olan var mı merak ettim

• Yaşın muhtemelen küçük. Bir şeyleri oluruna bırakmaya çalış. Zamana bırak. İleride geçer.

0|0
    0|0
    • 18 bilmiyorum

• Tamam işte, zamana bırakıcaksın bazı şeyleri. Umursamadan yaşamayı öğreniceksin. İnsanların her düşündüklerine değer vermek çok büyük bir hata olur.

• kiliti açamıyorsan üstüne sert bişeyle vur kırılsın bu denli düğüm olmanın bir tek nedeni vardır aslında sadece 1

0|0
    0|0
    • Ne?

• Kendim. Kendimle cebelleştigim icin saydıklarının hepsi üst üste geliyor

• ozaman kendinden başla sorunun kaynağını çözemeden diğerlerini çözemezsin yani sendeki tıkanıklı gibi görünüyor ne yaptınki ne yaşadın ki böyle oldu

• önce kendine değer ver, değerli olduğunu hisset ve hissettir. herşeyi kafana takma... acz içinde olma, güçlü ol... ben insanım kimseden bir üstünlüğüm yok ama kimsenin de benden üstünlüğü yok diye düşün. sen bu yazıklarımı bir düşün.

0|0
    0|0
  • Salla gitsin herşeyi hayat dediğin bu işte yarış diretme ısrar hayatına bak yoksa kurtulamazsın it ürür kervan yürür diye bir laf var

0|0
    0|0
  • neden mutsuzsun ki

0|0
    0|0
  • Gel tatile gidelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dinle ilgilen.. Dini görüşünü bilmiyorum herkes müslüman olmayabilir.. Ama inan bana monoteistik dinler, yani tek bir Allah'a inanmak ve ondan yardım istemek insan ruhuna iyi gelen birşey. Islam en güzeli tabiki ama kısıtlamak istemedim :) diğer monoteistik dinler de doğru yollara kapı açabilir. İnşallah düzelirsin kardeşim konuşmak istersen yaz bana dinlerim

0|0
    0|0
  • Sabırlı olun

0|0
    0|0
  • Bende sendenim canım hayat üstüme üstüme geliyor kimseyi görmek duymak istemiyorum insanlardan nedret ediyorum ama her zaman hayata tutunmak için ufakta olsa bir neden vardır

0|0
    0|0
  • depresyonda olabilrsin bir psikiyatra görün

0|0
    0|0
  • Ölmek senin iradenin üstünde birşey.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama dayanamıyorum

Yükleniyor...