Aslında çok güçlüyüz ama gücümüzü gösteremiyoruz?

Ya şöyle bir kurduğumuz devletlere bakıyorum da Çin seddi yaptırmışız, tüm her şeye rağmen Cumhuriyeti kurmuşuz. Tabi osmanlı devletide var ne kadar kadına değer vermeseler de cariye cariye alıp çocuk yapsalar da öldürtselerde azınlıklara geniş haklar verip müslümanları geriye atsalarda bence çok güçlü devlet o kadar sene hüküm sürmüş kaç yıllık devletleri bitirmiş bir türk devleti ama bence en büyük hataları sevr anltlaşmasını imzalamaları oldu ne kadar kabul edilmesede zaten bu antlaşmadan sonrada osmanlıya güven azaldı aynı şekilde büyük selçuklu devletide göktürkler de yani yaptıklarımıda ortada özellikle en büyük adımımız bana göre Cumhuriyet zamanıdır yani yaptığımız her şeye bakıyorumda şimdi hiçbirisi yok bizden korkan devletlere sanki boyun eğiyoruz gibime geliyo ülkemiz mahvoldu savaşa çekilmek istiyoruz neden gücümüzü gösteremiyoruz bilmiyorum siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• çok doğru

0|0
    0|0
  • Ümmetçilik, kemalistlik feministlik hümanistlik ateistlik satanistlik lgbtcilik kanserlerinden kurtulmadıkça da hep böyle kalacağız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Git tarih öğren gözünü seviyim masal mı okudun tarih diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...