Hiç kimse beni anlamıyor. Sen anlar mısın?

Hayattan hiç zevk almiyorum. Yaşım 25 ama 55 gibi yasiyorum. Hiç enerjim yok amacim yok. Eskiden sevdigim seyleri bile yapmak istemiyorum ya yorgunum ya da canim istemiyor işte. Guzel bir isim var ama sevmiyorum. İse giderken guzel giyinmek her hangi bir seye özenmek gelmiyor icimden. Asiri yogun calisiyorum fazla mesai falan da oluyor. 6 da bile ciksam eve geldigimde cok yorgun oluyorum hic bir sey yapmak istemiyorum. Haftasonu desen tum gun uyusam bile yorgunum. Hep her yanim agriyor. Pek arkadasim da yok. Olanlar da uzaklasiyor sanki. Spora yazilsam dedim ama biliyorum gitmiycem. Daha dogrusu gidemiycem. Herkes işte söyle yapsan böyle olmaz falan diyor ama hic kimse anlamiyor halim yok. Vitamin falan içsem bir işe yaramiyor. Arkadaşlarimla kafeye va gitsem ne oluyor ki. Hiç bir anlami yok. Millet sürekli geziyor. Hep bir hava atmalar, fotograf vs paylasmalar. Ben hiç birini yapamiyorum. Yapmaya da ne halim var ne de zamanim

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• senin bana ihtiyacın war sarılıp yatcan azcık heyecen duyacaksın sana kedi gibi biri lazım yaşama sewinci verecek birisi lazım seni küllerinden doğuracak biri lazım. hayattan bukadar erken bıkılırmı ya ya da salınırmı bu kadar. Bazı şeyleri yapmak için halin olsunki bir sonraki için yok olan zamanında onada yer ayırabilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Hayat enerjini tazelemen gerekiyor şöyle yap böyle yap demeyeceğim sana.. Ama bir öneri de bulunmak isterim uyumadan ya da fırsat buldukça bir kitap oku adı da "Meleklerle Yaşamak / Beki Ikala Erikli " umarım bir faydası olur çünkü cevaplar içinde saklı sen bulana kadar da öyle olacak.

1|0
    0|0
  • sen realist birine benziyorsun kendin gibi gerçekçi birini bulana dek böyle devam edersin diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Bencede realistim. Olmayan şeyleri varmis gibi dusunup pembe bir dunya kiramiyorum

• Çağın hastalığı sanırım budur. Şöyle yap böyle yap demek isterdim ama kelin ilacı olsa kendi başına surerdi. Bilmiyorum ne yapılır nasıl düzelir bu durum ama degisiklik lazım sanki hemde en koklusunden

1|0
    0|0
    • Saçımı falan değiştirdim hani değişiklik olsun diye ama yok öyle basit bir şeyle olmuyormus

• Belki katilirsin belki katilmazsin bilemiyorum. Is aile çevremizdeki insanlar yaşanan olaylar bizleri bu duruma sürüklüyor. Küçük mutluluklar bile yok olup gidiyor. Hayatlarimiz egzos dumanına maruz kalmış gibi karanlık ve bizi boguyor. Nefes almak giderek zorlaşıyor. Diyeceğim şu ki herkesin hayatında bu etmenler mevcut ve onlar mutlu olabiliyorlar. Bir çoğu belki sadece mutlu taklidi yapıyor ama en azından bunu becerebiliyorlar. Toplum denen kocaman carkin dislilerinden olmayı becerebiliyorlar. Bize lazım olan ihtiyaç duydugumuz yaşam destek ünitesi olabilecek hayata anlam katabilecek biri olabilir mi? Doğru kişi diye bir şey var çünkü hissedebiliyorum. bir gün bir yerlerde onu bulabilirsek hayata dönebilir miyiz sence? Normal insanlar gibi olabilir miyiz? Saçları boyayip spor salonuna yazılmak çözüm gibi gelmiyor gözüme.

• Dogru insan varsa eğer umarim biran önce karsima cikar

• kendine zaman ayırımayı bilceksin dostum işini sevmiyorsan işten cıkıcaksın sevdiğin işi yapıcaksin ki bişeylerden zevk almaya başlıcaksın sen kendi kendine bahaneler buluyorsun bende cok yorgun oluyorum iş cıkısı fakat bir kaç muhabbet etmek felan iyi geliyor yorgunlugunu unutturuyor denemelisin sende

0|0
    0|0
    • Farkli sirketlerde falan da calistim. Hiç bir zaman sevmiyorum sanirim. Kendime keske zaman ayirabilsem dedigim gibi hep zaman geciyor öyle kosturmaca

• Mesleğim iyi mühendisim ama farkli bir alanda çalismak isterdim

• o zaman farklı bir alana geç günümüz sorunu bu ya zaten insanlar istemedikleri işlerde bir ömür geçiriyor emekli olduklarında ise pişmanlıklarından bahsediyorlar sende öyle biri olma ne yapmak istiyorsan onu yap

• Calistigindan dolayi zamanin olmaya bilir ama sende tukenmislik sendromu baslamis olabilir

1|0
    0|0
    • Ne yapabilirim?

• İlaç verir mi acaba. İlac kullanmak istemiyorum

• Pek bilmiyorum. ama verecegini zannetmiyorum sendeki sadece usengeclik gibi bisey bezmisin gibi git piskologa anlat hepsini

• Masraflarımı karşıla bir hafta al beni yanına gezelim tozalım bak gör hiç bişeyin kalmaz, iş güç hayattan bezdirmiş seni

1|0
    0|0
  • aynıyım kız :) sorma.

1|0
    0|0
  • Gerçekten aynı durumdayız

1|0
    0|0
  • Bazen banada öyle oluyor sonra kendimi hobilere ve sevdiğim insanlara veriyorum hayat zaten kötü bunu düşünmek durumu daha kötü yapıyor ufak şeylerden zevk almaya bakıyorum

0|0
    0|0
    • Ben o ufak şeylerden bile artik zevk alamiyorum. Sorun da bu sanirim

• şehir hayatı...
    tükenmişlik sendromu.
    ben işi bıraktım şehri bıraktım güneye yerleştim

0|0
    0|0
    • Kim para kazanacak?

• Haklisin bu şekilde olmamali hayat

• sevdiğin işi yaparak para kazanabilirsin...
      böyle sızlanarak kazandığından hayır gelmez

• At mesaj bana
    Senin halinden bir ben anladim

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. Özelden kimseyle konuşmuyorum

• Teşekkur ederim çok naziksin. Krolukla falan alakasi yok. Çok özelimi paylaşmak falan konusunda endiseli oldugum için kimseyle özelden konusmuyorum ve hep kimligim gizli soru soruyorum ama yinede dusuneceğim.

• Siz bilirsiniz ben yardımcı olmak isterim
      İyi günler

• Bunalima girmissin

0|0
    0|0
  • Hangi sehir?

0|0
    0|0
  • Senin anlanmaya dertlesmeye. kendini ifade ermeye ihtiyacin var

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarımdan bazılarıyla ve ailemle konuşuyorum ama hiç çözüm olmuyor. Belkide bu yüzden bir süre sonra arkadaşların benden sıkılıyor

• Seni anlayabilecegimi dusunuyorum

• arkdaşlar kafe falan hikaye sen yapmak istedigini yapamıyorsun

0|0
    0|0
    • Ne gibi?

• kendini işinle avutuyor gibisin gercekleri işinin arkasına atıyorsun

• daha fazla analtsana

• sende üşengeçlik başlamış

0|0
    0|0
  • Yaşadığın çevreyi değiştir...

0|0
    0|0
    • Aslında çevreyi geç şehir değiştirdim daha iyi olacağını sandığım için ama olmadı. Ailemden uzaktaydim ailemin yanına geldim. Ortamım değişti ama hep aynı dertler

• Umarim bir gun cikar oyle birisi

• Çıkar elbet yeterki sen kendine güven karşındakine şans ver..

• k*nuşalım mı? senin sakinleşmeye ihtiyacın var:)

0|0
    0|0
  • az önce bu sorunun benzerini sordum büyük şehirlerde yaşamanın dezevantajı diye cvplar geldi

1|0
    0|0
    • Ben büyük şehirde doğdum büyüdüm. Başka bir yerim yok. Alışkanlık zaten kucuk sehirde de yapamam heralde

• tahmin ettim bn büyük şehir oldugunu İstanbul mu?

Kızlar Ne Diyor 4

• Psikoloğa gitmelisin bence çünkü biraz gez desem halim yok diyeceksin ayıp birsey değil asla bazen öyle oluyor her insana sabret

1|0
    0|0
  • İşlerinin yoğunluğundan sanırım.

1|0
    0|0
  • Seni senden daha iyi anlayan birine ihtiyacin var herseyden bunalmissin yeni kisiler yeni hobiler yeni hayatlar herseyin yenisi lazim sana :) beyninin boşalmasına ihtiyacin var bir psikiyatriye git bence canim:)

1|0
    0|0
    • İlaç verirlerse diye korkuyorum. İlaç içmek istemiyorum

• Sürekli bir ilac vermez ki biraz kafani dinlendirir hem boyle yaparsan daha cok cikmaza cikarsin diyim

• namaza başla.. bak inan ger sey yoluna gircek

0|0
    0|0
    • İllaki her şeye din sokacaksınız.

• dunyaya gelis amacini unutmussun yapacak bir sey yok keyfine bak 😊

Yükleniyor...