Dişi maymunların ADET GÖRMESİ hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mesela kaplumbağalar adet görmez, köstebekler adet görmez... İnsanlar ve bazı diğer maymunlar adet görür. Sizce bu, evrime bir kanıt değil midir :) ?

1|2
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Birazdan evrime dair okuduğum mühtiş makalenin ve bu makalenin yazılması için yıllarını vermiş olan Lenski'nin deneyinden bahsedicem.
    Cevabım; elbette evrime kanıt niteliğindedir bu olgu da. Lakin evrim kesin var yargısını söylemiyoruz çünkü bilim sürekli şüphe duyar ve şüpheleri gidermek için daha da uğraşır. Evrim kesin var demememizin sebebi de budur her ne kadar bilimsel gelişmeler ve kanıtlar artık nerdeyse bir yasa haline geldiğini gösterse de. Bizler bilime olan inancımızla şüphelerimizi giderme yolunda ilerliycez elbette. Bir müslümanın Allah'ı kurtarmak ve Allah'ın sürekliliğini sağlamak için ya yürü bir gidin ya ne evrimi safsata onlar, yahudi siyonist oyunları bunlar demesi de Allah kadar Farazi'dir. Bilim her zaman ideolojilere karşı savaşmak zorunda kalmıştır. Öyle ki doğal seçilimi kapitalizme benzediği için ilk başta Marksistler de evrim teorisini kabul etmemişlerdir. Müslümanların da aynı kafayı yaşadığını görüyoruz, onlar da yola gelecekler ama iş işten geçmiş olacak, mitoloji seviyesinin en altlarına inen din kavramı ve Allah ismindeki tanrıları için kıldıkları namazlara tuttukları oruçlara hayatlarını mahvettiklerini, ziyan ettiklerini gördüklerinde zavallı bir hayat sürdüklerini görecekler.
    Bir de şurda şempanzelerin de Tanrı inancına sahip olduklarını gösteren bir sorum var. Ne kadar ilginç.
    www.kizlarsoruyor.com/.../q4766360-sempanzelerde-tanri-inancina-rastlanildigi-dusunuluyor-bu-haber

0|0
    0|0
    • aslında adam gibi bir yorum okumak güzeldi... oturalımm tartışalım istiyorum ama cahiller gelip "ıhııhğağğa sen maymun musun la :D:D maymundan mı geldin la hahah " diyor çekiliyor kenara :) aslında evrimi ilk ortaya atanlar müslümanlardır, darwin evrime mekanizma sunmuştur doğal seçilim ile... ilber ortaylı der ki müslümanların evrim karşıtlığı hristiyanların misyonerlik faaliyetlerinin sonucudur. evrim islama aykırı değildir. zaten bazı müslümanlar evrimin bilimsel üstünlüğünü görünce tamam ya evrim vardır ama allah yaratmıştır veya mikro evrim vardır demeye başladılar :) evrimin teori olmasına gelince... artık bilimsel yasa çıkarmak zor :) yani buna yasa diyecek bir tekel bir otorite yok, birçok bilim adamı evrimi tartışmaz bile...

Kızlar Ne Diyor 2

• Midye de görüyor tavşan da görüyor. Senin deden bir midyeydi yavrum

0|0
    0|0
    • yani açıklamasını yapmak isterdim ama maalesef öğrenme çabanın olacağını pek zannetmiyorum, alttaki yorumları oku, cevabı vermiştim :)

• Hadi buyrun bunu da açıklayın lan hadiii =@@

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Köpeklerde görüyor..

Kısırlaştırılmamış dişi köpeklerin tümü adet görür..

0|0
    0|0
  • Şuanki maymunlar orangutanmı onlar niye evrilmiyor ona bakarsak çoğu canlının bize benzer bacakları var hepsi mi evriliyor düşük IQ düşük seviyeli espriler

0|0
    0|0
  • Evet bazi insanlarin atasi maymun fizikleri gelişmiş ama beyinler hala ayni :D

0|0
    0|0
  • ozaman neden hala onlar maymun kaldı çokmu salakdırlar zamanında hala ayıkamaıklarmı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evrimin bir kanıtı, insanlar ve maymunların akraba oldukları kanıtlanmıştır.

0|0
    0|0
  • Memeliler görüyor diye biliyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...