3-5 yıl Sonra Torku Eti'yi ya da Ülker'i geçer mi?

Sizce 3-5 yıl sonra Torku Ülker'i ya da Eti'yi geçer mi? Bence geçebilir her ürünün doğalını, temiz içeriklisini üretiyorlar. Ayrıca Türk markası.

• Evet geçer
    68% (27)74% (31)71% (58)Oy Ver
  • Hayır geçemez
    32% (13)26% (11)29% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• şu an bilnçlenip bu markayı kullansak israil yapımı herşeyden uzaklaşmış oluruz. kimbilir neler koyuyorlar kimbilir neler planlıyorlar türkler hakkında. torku şu an en sağlıklısı

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Bu yükseliş seviyesi ile kesin olur

1|0
    0|0
  • şu an zaten onlarla yarışıyor kaliteyi bozmazlarsa o söylediğin süreden önce eti ve ülkerin önüne geçerler.

1|0
    0|0
  • Ülker çok kötü bir marka çok basit yapıyorlar, Eti'ye gelirsek ülkerden iyi olduğu kesin ama herşeyi güzel değil ki Torku şu an hepsinden iyi estetik, tadı, malzemesi herşeyi uygun.

1|0
    0|0
  • Elbette geçer ;-)

1|0
    0|0
  • Torku ülkerden de etiden de çok çok önce kurulmuş eski ve hisselerinin belli bir kısmı devlete ait olan güçlü bir markadır. Özel sektör birleşimine girme gereksinimi duymuyorlar. Ayrıca ülker de bünyesine firma katacak ise bunu yurtdışından yapıyor. Bu nedenle şu günlerde pek olağan değil...

1|0
    0|0
  • Çok iyi ürünleri var ve şimdiden birçok ürünüyle eti ve ülkeri geçti kanımca...

1|0
    0|0
  • Geçse keşke. Hak ediyor. Şekeri pancardan alıyor.

1|0
    0|0
  • Geçemese bile geçmeli.

1|0
    0|0
  • Geçsin isterim... Anadolu insanı para kazansın.

1|0
    0|0
  • Yanlarında bir marka olur ama geçmek zor, hem de çok zor.

1|0
    0|0
  • Konya :)

1|0
    0|0
  • Kaliteyibozmazsa geçer

1|0
    0|0
  • Ben gecmesi gerektiğini. düşünüyorum...

1|0
    0|0
  • Torkunun bitter karesi çok iyi ya... bide pancar şekeriymiş içindeki eğer doğruysa 😆

1|0
    0|0
  • Torku FTW ! kahkahkaha.
    Ülker zaten kullanmayan birisiyim. Eti damaktan da vazgeçmem. Torku'nun da şekeri güzel.

0|0
    0|0
  • Aha bir Akpli daha. Ulan gören de babasının fabrikası sanar. İddia ediyorum bu Torku'nun da 5 seneden sonra bir skandal haberi çıkacak ve bu cevabımı okuyunca farkedeceksiniz yüzünüze tükürmek için adam arayacaksınız.

0|1
    0|0
    • Siyasal görüşle ilgili değil. Ben Konyalıyım ve Torku'nun içeriğine güveniyorum. Şekeri falan hepsi doğal

• akp nin başındaki bilmem ne herif torkuyu kötülüyor torkuyla bir bağları yok. mis gibi Türk markası kötülemeyelim lütfen. ( kesinlikle akapeli değilim ;) )

• ülker de Türk markası

0|0
    0|0
    • Ortaklarının çoğu yabancı

• mesela benim hissem %90 olsa 10 tane yabancının da hisseleri %1 olsa benim şirketiminde ortaklarının çoğu yabancı olur

• nerden kapıldın böyle bir hayale :D

0|0
    0|0
    • olamazmı arkadaşım iyi birşey yapıldığında kötülemeye bayılmayın 😒

• Tayyit hakkında diyorsan hiçbirşey. Torkunun ülkemize sunduğu merak ediyorsan temsili sitesine gir ben girmedim siteye bilmiyorum sen araştır 😂

• çalışmak gerekmiyor ki damağım bunu doğruluyor özellikle frambuazlı çikolatası bir harika canım çekti yine 😶

• Sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır geçemez

0|0
    0|0
  • Etiyi bilmemde Ülkeri geçemez

0|0
    0|0
  • Geçemez Ülker aldı başını gitti çoktan.

0|0
    0|0
  • torku ne ya eti yi hiç bir marka geçemez

0|0
    0|0
  • şu an gecmek üzere zaten

1|0
    0|0
  • geçer tabi rantçılar torkuya ortak hep. ama zannetmeki türkmalı. kanları bozuk bir yönetim var

0|0
    0|0
    • Zoruna mı gitti? Tunceli'den İzmir'den böyle markalar çıkmıyor diye çatladın mı? :D

• Torku markası Konya Şeker'e bağlı.. Sahibi Recep Konuk.. Ak Parti Milletvekili ;)

• @pantyhosenylon :D:D aferin dediğimi anlıyosun ozman

• Her şey olabilir. Belki geçer, belki geçemez. Belki Torku diye bir marka kalmaz belki Eti veya Ülker diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok isterim

1|0
    0|0
  • Bence geçemez...
    Ülker ve Eti yıllardır çikolata, kek, bisküvi türü şeyler üretiyor.
    Torku piyasa öyle bir daldı ki, aç gözlü gibi her alanda bişeyler üretiyor.
    Diğerleri gibi tek bir ürün üstünde yoğunlaşmıyor.

0|0
    0|0
    • Bilinenin aksine torku yıllardır üretim yapıyor ama bu ülke çapında değildi konya ve çevre iller dağıtım ağındaydı daha yeni ülke geneline yayılmaya başladı.

Yani piyasaya öyle bir daldı ki gibi bir durum yok piyasa da epeydir var fakat reklam vs. yapmıyorlardı.

• @Axies Yeni türedi anlamında demedim ki.
      Diğerleri gibi sadece kek, bisküvi, çikolata üretmiyor

Çay, şeker, mantı, sucuk salam aklıma ne gelirse yapıyorlar.
      Şöyle örnek vereyim.
      Samsung mesela telefondan, bilgisayara, tablete, elektrik süpürgesine, çamaşır makinasına varıncaya kadar aklına gelecek her türlü beyaz eşyayı üretiyor
      Yine LG de aynı şekilde.

İşte bu iki marka hiçbir zaman Bosch kalitesinde ve sağlamlığında beyaz eşya üretemez.
      Yine Sony kalitesinde telefon, ses ve görüntü sistemi üretemez.

Demek istediğim tek bir dalda ihtisas sahibi olan, her dalda bişeyler yapmaya çalışana göre bir adım öndedir.

• bence torku mükemmel ve bence et filan da çıkarır nedeni:
    şeker-çikolata-süt ürünleri-sucuk-...

2|0
    0|0
  • Çok isterim

1|0
    0|0
Yükleniyor...