Vücut masajı yaptırmak isiyorum?

Merhaba arkadaşlar. Abim profesyonel vücut masörü. Kadınlara çalışıyor. Abimle çok rahat bir ilişkimiz var. Çekinme utanma korkma yok aramızda. Abimin bana vücut masajı yapması çok abes sizce? Abim başkasına gidip yapıyor. Bende gitsem parayla başkasına yaptırsam sıkıntı yok. Abimin bana yapması çok ters karşılanıyor. Masaj sonuçta. Sağlık amaçlı.

0|0
4|35

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben bazen babama baba ya bir masaj yap diyorum o baze kızım bana yap diyor abin sonuçta ne alaka

0|0
    0|0
    • Vücut masajı diyorum ama canım. Öyle baba gel masaj yap demek kolay. Vücut masajı dediğin tüm vücuduna çıplak yapılır.

• Ne kadar rahat olsakda utanıyorum yinede :D iç çamaşırlarımla kalacam sonuçta. :D

• denize de gidiyosunuz sonuçta ama bence başka yer bakmanda fayda var

Erkekler Ne Diyor 34

• Yapsın ne varki? Abin sapıkmı töbe töbe. Bu da bir meslek. Niye yanlış anlaşılsın. Dinimizce tabi doğru değil ama ben sakınca görmüyorum. Seni yanlış yönlendirsemde en doğrusu abinin yapması. Vücut kas yapısını iyi biliyorsa doğru masaj tekniğini uyguluyorsa kesinlikle abin yapsın yok profesyonel değilse sakın yaptırma daha fena olursun benden demesi. Masaj işi zordur. Hoş profesyonel demişsin daha ne işte... Durduğun kabahat :)

0|0
    0|0
  • Baskasina yaptir.. sonucta vucut masaji yani

0|0
    0|0
  • Ben yaparim ücret alman ayip ediyorsun, insanlık öldü mü? :))

0|0
    0|0
  • Masaj yaptırırken bu şarkıyı açtır :D

https://www.youtube.com/watch?v=T0StinEZczQ

0|0
    0|0
  • Abin ne diyor bu duruma.

0|0
    0|0
  • Abine yaptırman biraz garip olabilir. Başkasına yaptır rahatlarsın

0|0
    0|0
  • memleket meselesine dönüşecek olan bir konu bu

0|0
    0|0
  • Abine yaptırma, git profesyonel bir masöre yaptır.

0|0
    0|0
  • yaptır bişey olmazzz

0|0
    0|0
  • Şu hayatta daha önemli işleriniz yok mu sizin?

0|0
    0|0
  • Yaptır.

0|0
    0|0
  • abine rahat yaptıramazsın, sen erkekmi istiyorsun bayanmı

0|0
    0|0
  • masaj normalde cok iyi birsey degildir yine de sen bilirsin

0|0
    0|0
  • etik değil

0|0
    0|0
  • sen bence beles oldugu ıcın abıne yaptırmak ısrıyorsn yoksa yaptıracagından degıl.

0|0
    0|0
  • hayır yaa olmaz öyle şey burcu başkasına yaptır abinle olan hukunuz bozulmasın.

0|0
    0|0
  • zamanında bende çok yapmıştım otelde yanlış anlaşılmasın evet abi biraz tuhaf bencede

0|0
    0|0
  • abin değilde git bir bayan yapsa daha iyi bence

0|0
    0|0
  • başkasına yaptıracağına abine yaptır, tersi abes olur.

0|0
    0|0
  • Direk sevişin siz bişey olmmaz

0|0
    0|0
  • haram kardeş haram :)

0|0
    0|0

13 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Abine yaptırma bence

0|0
    0|0
  • Yoooo bana hep erkek kardeşim yapar yatıyorum önüne ohhh sırtım yumuşasık eli de iyidir maşallah minnoşuma yağla yaptırıyom bide ohh şimdi bile canım istedi 😋😇

0|0
    0|0
  • Sonra kardeş <3 Ağabey ilişkisi yaşamazsanız sıkıntı yok!

0|0
    0|0
Yükleniyor...