Sizce Turkiyenin en tarafsız gazetesi hangisidir?

granulszdna7
Siz hangi gazeteyi okursunuz şu anda ülkemizdeki günlük gazetelerin dağılımı ve yandaşlığı şu şekildedir;

* sabah, star, türkiye, habertürk, akşam, güneş, takvim, yeni şafak ve akit : akp yanlısı yandaş medya, akp'nin sesi, hükümet destekçisi, iktidar yanlısı basın kuruluşları.

* zaman, bugün : dershaneler konusundan sonra cemaate yakın olduğundan akp karşıtı, muhalif.

* sözcü: chp yanlısı, akp karşıtı muhalif

* ortadoğu ve yeniçağ: mhp yanlısı, akp karşıtı muhalif

* hürriyet, posta, radikal: ortada mesela aydın doğan'ın hükümetle çıkarı varsa yandaş yoksa ortada.

* milliyet: çok fazla yandaş değil ama muhalif de değil.

* taraf: ne olduğunu henüz bende anlamış değilim.

* yeni mesaj: btp ve haydar baş'ın sesi akp'ye karşı ve muhalif duruşu var.

* milli gazete: saadet partisinin sesi akp'nin muhalifi ve karşıtı

* cumhuriyet: chp ve sol görüşün sesidir, akp'yi eleştirir ve muhalefet yapar.

Sizce Turkiyenin en tarafsız gazetesi hangisidir?