Sizce Turkiyenin en tarafsız gazetesi hangisidir?

Siz hangi gazeteyi okursunuz şu anda ülkemizdeki günlük gazetelerin dağılımı ve yandaşlığı şu şekildedir;

* sabah, star, türkiye, habertürk, akşam, güneş, takvim, yeni şafak ve akit : akp yanlısı yandaş medya, akp'nin sesi, hükümet destekçisi, iktidar yanlısı basın kuruluşları.

* zaman, bugün : dershaneler konusundan sonra cemaate yakın olduğundan akp karşıtı, muhalif.

* sözcü: chp yanlısı, akp karşıtı muhalif

* ortadoğu ve yeniçağ: mhp yanlısı, akp karşıtı muhalif

* hürriyet, posta, radikal: ortada mesela aydın doğan'ın hükümetle çıkarı varsa yandaş yoksa ortada.

* milliyet: çok fazla yandaş değil ama muhalif de değil.

* taraf: ne olduğunu henüz bende anlamış değilim.

* yeni mesaj: btp ve haydar baş'ın sesi akp'ye karşı ve muhalif duruşu var.

* milli gazete: saadet partisinin sesi akp'nin muhalifi ve karşıtı

* cumhuriyet: chp ve sol görüşün sesidir, akp'yi eleştirir ve muhalefet yapar.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gazete okumam hepsi kendi çıkarları doğrultusunda insanları sürüdeki koyun gibi yönlendirmeye çalışıyor. Herkes kendi düşünce ve inançlarını başkasına empoze etmeye çalışıyor sonrada özgürlükten bahsediyor. Hiç birisini samimi ve tarafsız bulmuyorum buna bütün medya organlarında dahil. Yabancı gazeteler desen yüzde doksanı tamamen mason locaların elinde.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle.

• Sizin görüşününuz öyleyse bile benim görüşüm tamamen siyasi bir sekilde.

• Bunu biliyorum zaten.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Tarafsız haber olur;o da ancak yangın, kaçırılma, cinayet, tesis açılışı gibi sıradan haberlerde olur.

Bunun dışında tarafsız gazete olmaz. Tarafsız gazete dediğinin içinde zaten bir şey bulunmaz.

1|0
    0|0
  • Tarafsız gazete bulmak güç. Yazdıklarına ilaveten alternatif haber kaynağı isteyenler için; diken. com. tr ile t24. com. tr sitelerini önerebilirim.

1|0
    0|0
  • tarafsız olan gazete yoktur..

1|0
    0|0
  • bırak tarafsız gazeteyi, insanların kaçta kaçı tarafsız :) takım tutar gibi siyasi parti tutuyoruz hayret ya.)

1|0
    0|0
  • Taraf degilde benim gozumde tek gercekleri yazan gazete yeni mesaj

1|0
    0|0
    • Merak ettim ya benim de okumam lazım bugün alip okuyayım teşekkür ederim tavsiye için :))

• Ne demek rica ederim :)

• cumhuriyet <3

1|0
    0|0
  • Ole bir gazete yok:)

1|0
    0|0
  • Hepsi taraflı

1|0
    0|0
  • türkiyede objektif kalmak mı?

1|0
    0|0
  • taraf gazetesi ''sol '' gazetesi gibi işte solculara çalışıyor.. Habertürk Akp yanlısı hiç bir zaman olmadı starda keza öyle...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tarafsız gazete yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...