Sosyal medyada zengin insalara bakıp kendi halime üzülüp kıskanıyorum onlar gibi olmak istiyormnasıl bundan vazgeçerim?

Sosyal medyada gördüğüm zengin insanlara öxeniyorum ve canımı çok sıkıyor bu durum nasıl bundan vazgeçerim yardım edim

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zengini mutsuz fakiri mutsuz bir mutlu olamıyorsunuz varya, şu dünyanın geçiciliğini hayatınıza yansıtsanız, hiç bişeyin sahibi olmadığınızı bilseniz az düzelcekte

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o insanlar mutlu yüzler arkasına sığınmış aslında çok çaresiz ve hayattan bıkmış vaziyetteler inana onların yerinde olmak istemessin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu aç gözlülükdür bu durumdan bir an önce kurtulman gerek nasıl bilmiyorum ama ilerde sana çok sorun yaşatır

0|0
    0|0
  • Vazgeçme çalış.

0|0
    0|0
  • Evleneceğin zaman zengin koca avcısı olacak birine benziyorsun. Umarım böyle olmazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sosyal medya, eğer instagramı kast ediyorsanızsa, o zaman onları takip etmeyin veya hesabını bir sürekilik kapatın. Allah sizi inandırsın çok faydalı, bende öyle yaptım, hem çok vaktin oluyor, aktivitiler yapmak için. Eğer eliniz gelmiyorsa, o zaman Nihat Hatipoğlunun İsraf hakkında youtube da videosunu izleyin, bu kadar, sonuncusu da çok işe yarıyo👌🏻

0|0
    0|0
  • Ayh boşver sev kendinisen böyle iyisin zenginlik de neymiş fakirim <3

1|0
    0|0
  • fakir insanlara bak

0|0
    0|0
  • Sosyal medya yalan dunya. Herkes hava atmak icin en iyi anlari koyuyor. Normalde evde pijamayla otururken onceden gezdifi fotosunu paylasiyor millet. Altina da pazar gezmesi yaziyor. Sen de saniyorsun ki geziyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...