Annelerinizin nasıl takıntıları vardır?

Evet arkadaşlar soru açık ve net. Annelerinizin nasıl takıntıları vardır, siz ne yapınca tahammül edemez? Mesela benim annem odamda perdelerin kapalı olmasına tahammül edemez, gibi gibi...

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Perdelerin kapalı olmasına ve yatağımı toplamama acayip ayar oluyor yatakta bile uzansam o yatak toplanıp öyle uzanmalıyım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• O çorap çıkarıldıgında şç şçe verılecek. Duştan sonra fayanslar ıslak kalmıcak. Yemek kötü bile olsa cok guzel olmus denecek. 😀

0|0
    0|0
  • Odamın dağınık olmasını sevmez. Dağınıksa kendi toplamaya çalışır.

0|0
    0|0
  • Terliksiz gezmemi sevmez.

0|0
    0|0
    • Benimki de çorapsız gezmeme tahammül edemez😄

• Çorap giymiyorsam terlik giyilecek, çorap giysemde giyilecek o terlik gerçi.

• Bicok

0|0
    0|0
  • annemi bilmem de , benim güzel kız takıntım var... ne olacak bilmiyom... hadi hayırlısı...

0|0
    0|0
  • Bulasigi cogaltmam

0|0
    0|0
  • Takıntısı yok.

0|0
    0|0
  • Dış kapının eşiğine ayakkabınla basma!

0|0
    0|0
  • Etrafta kıyafet havlu falan bırakmama deli olur doğal olarak :D

0|0
    0|0
  • Çorap konusuna takıntılı günde 100 sefer giy şunları giy şunları der

0|0
    0|0
  • sadece eşyalarıma tahammül edemez :)

0|0
    0|0
    • Aynen😂Annem eşyalarımı kendi odamdan başka yerde görse bildiğin yere fırlatır😂😁

• ben sokaktan topladığımı bile hatırlıyom bu konuda annmle değil kız kardeşimde ayynı afları yok :)

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• hep hazırolda durmamı hep elımde bez temızlık yapmamı ıster.. ona gore bır kızın yasamda baska amacı olmamalı... hergun makına tut hergun mobılyaları sıl hergun yerler... ANNEE HERGUN OLUR MU YA YETERR dedıgımde de hergun yemekn yeme o zaman.. hergun wcye gıtme.. dıye cevap verır... bıkkınlık geldı... heryer duzenlıtoplu yıne de kadın cıldırıyor.. asaklı muamelesı yapıyor resmen bana yaa:)))

1|0
    0|0
    • Aynen aynen😄Benim annem bir de doktor yaa, başlıyor 2 saat konuşmaya, konuşuyo konuşuyo, adamın beynin yıkıyo ya)) resmen bu bir taktik, bende sabr edemeyip taamam anne diyip mecbur kalıyorum😄

• bazen bende dıyorum evleneyım de kurtulayım senden :)))

• Notumun yüksek olması... Düşük alınca sözleriyle öldüren yüksek alınca "İyi bari" demesi.

1|0
    0|0
  • balkon demirine çay bardağını koy ayılır bayılır fenalık geçirir:) ısrarcı olur sürdürürsen dayağı yersin çok ciddidir:)

0|0
    0|0
  • ışıkların acik kalmasina
    suyun damlamasina
    cok fazla çamaşır cikarmaya
    bardaklari tezgahin ustune dzilmesi
    😀

0|0
    0|0
  • Odamın dağınık olması, çok para harcamam gibi gibi

0|0
    0|0