Bir insana güven nasıl verilebilir ne yapmak gerek?

Ya da sizin güveninizi kazanmak isteyen insan nasıl bir yol izlemeli?

1|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kolay guvenimi kazanmak içten olmalı gerektiğinde samimi gerektiğinde ciddi yalan söylediğini hissetmemeliyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç yalanını yakalamamışsam

0|0
    0|0
  • Her verdigim soruya tatmin edici dogru cevabi verebiliyor olmasi lazim. Yalan soylemeyi gec bir seylerin ustunu kapatmasi, yerine gore konusmasi lafi degistirmesi dolandirmasi hep guven kirici hareketlerdir.

0|0
    0|0
    • Haklisn ama iyi rol yapanlarda var

• Yo hayir, inan anlasilir. belki pesin yargi veremiyo insan yalan soyluyo diye ama bir supheleniyor. Guven dedigimiz de bu suphe olmadigi zaman aciga cikiyor zaten

• Haklisn insqm huzursuz oluyor

• Guven zamanla kazanilir

0|0
    0|0
  • Dürüst gerçekçi ve duyarlı olarak

0|0
    0|0
  • hemcinsimse her türlü güvenirim de karsı tarafsa çok sıkıntı.

1|0
    0|0
  • bunu hissettirmesi gerekir bilmiyorum cok zor birsey

0|0
    0|0
  • Dürüst olcak ve alçakgönüllü olcak başkada bişeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Zamanla olur

0|0
    0|0
  • Zaman yeterli bence

0|0
    0|0
  • bence bu anlatılmaz yaaa şu an müthiş derecede insanlara hemen herkese güven kırıklığı duyuyorum;daha öncede yaşadım düzelene kadar onca zaman geçti ve asla %60-70 ten fazla güvenemedim
    şu an toparlasam nolur bilmiyorum
    güven duygusu yitirildi mi kötü oluyor beee;naparsa yapsın acaba derim, her sözde başka bişey ararım, aklım hep kurcalanır

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• O zamanla olabilecek bir şey. Hemen pat diye kimseye güven veremezsiniz. Bazı insanlar bir haftada bazı insanlar ise bir ayda güveniyor. Dürüst olursanız her sey daha kolay olur.

0|0
    0|0
  • güven zamanla kazanılan bir olgu
    yani birşey yapmaya gerek yok
    oldugu gibi olmalı benim gibi.

0|0
    0|0
  • Bir insanı hem tanıyarak hemde zamana bırakarak tanıyabilirsin kardeşim

Ben kimseye güvenmem artık benim güvenimi kazanmak için uğraşması gerek baya bir buda tahmini 2 3 ay sanırım

0|0
    0|0
  • buluştugunuzda telefonu masaya koy :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorm

0|0
    0|0
  • Yalan soylemesin yeter

0|0
    0|0
  • Göz göze gelmek en eski ve en etkili yoldur. Tabii güzen verme konusunda samimiyseniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...