Annem çok kısıtşıyor beni yeter artık bıktım napıcam ben?

Az önce dışarı çıkmak için hazırlanıyodum sadece bir rimel bir fondöten sürdüm diye sinirlendi makyaj yapmayacaksın demedim mi ben sana dedi ve kavga etmeye başladıl arkadaşlar 22 yaşındayım abartılı hiçbirşey yapmıyorum çok çirkinim zaten sadecek kusurlarım biraz kapansın istiyorum çok mu şey istiyorum bende özeniyorum etrafımda ki kızlara... Ağlamaktan yazamıyorum benım annem neden böyle kıyafet desen adam akıllı bir kıyafet aldırmıyor ne yapıcam bilmiyorum çok çaresizim her dışarı gittiğimde kavga ediyoruz istiyor paspal dolanayım saçımı bile taramayayım

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman nabııııyooooruuuz? Bende varya kötü bir abi gibi ne acayip örnekler veriyorum. Ellah beni bildiği gibi yapsın. Neyse söliicem hahaha.
    Dışarı çık uygun bir yerde makyajını yap hahahaha. Evde yapma.
    Makyajda da en etkili olan rastıktır. Birde hafif bir ruj sürersin yeter artar. Abartma diğerlerini bence. Daha yaşın küçük...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kendinizi yıpratmayıp, tartışmaya girmeyin. Doğru bildiğinizi ve size yakışanı yapın. Kimseye hesap vermeyin. Bazı insanlar toksin gibidir, kendilerini zehirledikleri, yıprattıkları yetmezmiş gibi çevresibdeki insanlarıda zarar verirler.

Bu tarz insanlar kavga etmekten yorulmazlar, sizde kavga etmeyin o kendi kendine, duvara konuşurmuşcasına konuşsun!

1|0
    0|0
  • Kardeşim ağlama Annen kendince senin iyiliğini düşündüğü için böyle yapıyor sevdiği için korumak için yaşın ilerledikçe ilişkiniz düzelir sabret biraz

0|0
    0|0
  • fazla baskı iyi dğeildir aileler içinnn

0|0
    0|0
  • Senin sevdiği için yapiyor

0|0
    0|0
  • annein tepkisi biraz abartılı olmuş elbette sen biraz onun huyune gitmeyi dene belki ileride düzelir düzelmezse 22 yaşındaymışsın ayrı bir eve çıkarsın

0|0
    0|0
  • korkutmuşsun kadını

0|0
    0|0
  • annen en iyisini yapıyor boya ve makyaj insanı bozar onlardan uzak dur

0|0
    0|0
    • Ama saçını bile düzleştirme diyor

• saçını normal bırak tara olur ama boya ya da makyaj sakın

• Bu kafayla daha çok aglarsin kuzum

0|0
    0|0
  • Sana tek care bian once koca bulup evlenmen

0|0
    0|0
  • Kalitesiz bir annen var kendide mi boyle?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Aynen yaa benim annemde öyle👿Aldırma ya güzelim, izin vermiyosa çantana at, apartmanda süslenirsin veya dışarıda. Bana diyo ki:"Senin makyaja ihtiyacın yok, sen zaten güzelsin" dün aynen böyle kavga etdik. Bende dedim ki etrafımda herkes böyle Hollivud yıldızı gibi gezsin, ben çirkin ördek yavrusu gibi mi gezeyim? İşte böyle söyledim, annemde tsmam tamam diyip konuyu kapatdı

0|0
    0|0
  • Ya ben zaten makyaj yapmıyorum ama benim de annem makyaja kızar. Her anne öyledir üzme kendini. Yeni giysi alınca. "Niye alıyorsun ben sana almadım mı?" diyo. Dışarı çıkarken onu giyme o kötü git değiştir diyo. Annelerimiz bizim kötülügümüz için bisey demez. Hatta annemle bir olup teyzemde karışıyor. Bunlar normal şeyler. Üzme kendini. Hiç ilgilenemezse ben daha çok üzülürüm.

0|0
    0|0
  • Anneni psikoloğa götür, durumu hiç iyi değil.

1|0
    0|0
  • doğallığınla en büyük güzelliği yaparsın kendine.

0|0
    0|0
  • Benim babamın alt versiyonu annem hiç karışmaz 😄

0|0
    0|0
  • Yazık günah neden böyle yapıyo :( Allahtan dışarı cikabiliyosun ona da bişey demiyor

0|0
    0|0
  • Takma

0|0
    0|0
  • etrafa güvenmiyordur ;)

0|0
    0|0
  • sen gene iyisini benik hem annem hem babam kavga guruntu felan ediyoruz

0|0
    0|0
  • İş bul eve çık

0|0
    0|0
  • Kısıtşıyor ne lan?
    Annen o öküz , sen giderken o dönüyor.
    Yazi yazmayi bilmiyo anasini şikayet ediyor...

1|0
    0|0
Yükleniyor...