Karşı cinse tavsiyeleriniz neler? Not alıcaz hep beraber? 😁

Herkes karşı cinse bir tavsiyede bulunsun.😊Bakalım Erkekler-Kızları , Kızlar-Erkekleri nasıl görmek istiyor.

1|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sokakta tükürmeyin..
    Kişisel temizliğinize önem verin
    Kadına kadın olarak değil insan gözüyle bakın

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• 2 abaza mesaj attı diye kendinizi bişey sanmayın

9|3
    0|0
  • Dış görünüşünüze önem gösterin. Belki çoğu erkek için dış görünüş sadece dış görünüştür, ambalajı güzel olan her şeye tutulurlar ama benim için çok farklı bir durum söz konusu. Kendine değer vermeyen bir kadın başka hiçbir şeye değer vermez. O gözle bakarım.

Kırmızı ruj sürmeyin artık lütfen, alakasız alakasız. Açık tenli kızlarda koyu renk kıyafetlerle sürüldüğünde bazı tonları güzel oluyor ama onun dışında yakışmıyor.

Kalın kaş güzel oluyormuş dedik ama çok abarttınız. Evet bazılarının doğal hali çok kalın olmadığı için doğal bırakmaları sorun değil ama fırça gibi kaşları olanlarınız var, yapmayın! Her şeyin ortasını bulmak idealdir.

Kıskanmayın, kendinize dair şüpheye düşürürsünüz. Birisi bir olaya yaklaşırken önce kendinden pay biçer.

Kompleksleriniz varsa, ya onu ortadan kaldıracak çözüm neyse onu uygulayın, ya da kendinizle barışın. Aklı başında olan kimse çekmez. En mülayim adamın bile canına tak eder, bırakır sizi.

Şu an aklıma gelenler bu kadar..

3|0
    0|0
    • Boyalı saçlarla, lensli gözlerle ve yarım kilo makyajla kandırabileceğiniz erkek sayısı ve kalitesi bellidir. İşi bilen aklı başında çoğu erkek tercih etmiyor.

• fok balığı gibi konuşmayın..
    geçmişinizden utanmayın.
    kendi karakteriniz olsun..
    kendi değerleriniz olsun..

6|1
    0|0
  • siyah saçlı olsunlar

4|0
    0|0
  • Kiloluysanız tayt giymeyin ajsdhjk

4|0
    0|0
    • bu çok doğru :)

• @gizemm19 İşte bakın ve ibret alın

• Allah korusun ben bir 59 kilo olunca depresyona giriyorum şişko oldum diye boyum 177 oldugu halde 50 kilo olmam lazim diye yemegi kesiyorum oyle olsam kendimi öldürürüm cidden allah korusun

• Kol kıllarını alın !!!

5|0
    0|0
  • Her kadının içinde cocukluk varsır evet kabul ama o içinzdeki cocugu olur olmaz yerlerde cıkartmayın sakın yalnzken evdryken yakın arkdaslar varken o cocuk cıksın. Sokagın ortasında bınlerce kısnın ıcınde olmaz herseyn bı yeri var😁

4|0
    0|0
  • Bakımlı olun spor yapın yeri geldiğinde erkek arkadaşınızı en yakın dostunuz gibi destekleyin içten pazarlıklı olmayın gizli planlar yapıp şöyle yaparsam beni sever trip atarsam peşimden koşar demeyin. Sevin onu deli gibi ve en önemlisi erkeğin içindeki çocuğu öldürmeyin. Saygılar...

2|0
    0|0
  • Sivasın tüm evlerinin dış cephesinin boyanacağı kadar makyaj yapmayın.

1|1
    0|0
  • Edep ve efendilikten asla kayibiniz olmaz.

3|0
    0|0
  • Öncelikle her şeyi erkeklerden beklememelisiniz
    Gereksiz trip kısknaçlık yapmamalısınız halı sahaya bile gidilse çoğu kız sıkıntı yapar

1|0
    0|0
  • yaninda erkek varken küfür eden kızlar kökten düzelsin lütfen hele ankaradakiler ozellikle sincandakiler :))

1|0
    0|0
  • Bir kız dünya güzelide olsa eğer ter kokuyorsa aşırı itici oluyo. Bakımlı olun temiz kokun..
    Bulaşıkları fairy ile yıkayın

1|0
    0|0
  • Onlara bakınca lütfen abartılı ve duyulacak şekilde sesiniİzi inceltip bize bakiyor bize bakiiiyyoorr demedim sakin olun gülümseyin anlarız zaten...😂

1|0
    0|0
  • Alıyor musunuz not?
    Hah tamam yaz o zaman.
    Söylüyorum bak şimdi ;
    bir tutam zencefil
    bir tutam bla bla
    yazcak bişi gelmedi aklıma saçmalıyayım dedim nabiim. Bu cevabına böyle kabul edin artık kaaaaardeşiiiimmmmm...

0|0
    0|0
  • Bakım, giyim, nezaket.. 3 altın kural 😄

1|0
    0|0
  • Özgüvenli olun ve ne istediğinizi bilin

1|0
    0|0
  • kimseden tavsiye almayın

1|0
    0|0
  • namuslu olup kimseye vermesinler

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 21

• güzel giyinin

1|0
    0|0
    • kıyafet seçiminde pek başarılı değilim bana yardımcı olurmusun o konuda :)

• 📍Beyaz gömlek altına rugan sivri ayakkabı giymeyin

3|1
    0|0
  • beyler nolur kısa paçalı pantolon giymeyin nolur ya

3|0
    0|0
  • daima temiz, bakımlı, güzel giyimli vede centilmen..

1|1
    0|0
  • Gönül yolunuz tek şeride düşsün..

1|1
    0|0
  • Bize cok konuşuyor demeyin anlamaya çalışın anlarsaniz bizde cok konuşmaz susariz tek ihtiyacimiz biraz ilgi ve anlayış 😊

1|0
    0|0
  • trip atmayın, maçoluğu abartmayın , komik olucam diye şaklabana dönmeyin kezban demekden bir vaz geçin artık ve lütfen axe sıkmayınnnn !!! son olarak önünüzde ki fazlalığınıza çok güvenmeyin

1|0
    0|0
  • kezban gibi trip atmasalar yeter

1|0
    0|0
  • insana insan olduğu için değer verin kadın-erkek diye ayırmayın

1|0
    0|0
  • Abaza olmasinlar.

1|0
    0|0
  • Erkekler ölsün lütfen.

1|0
    0|0
  • Israr etmeyin, kendinizi olduğunuzdan farklı göstermeyin.

1|0
    0|0
  • Medeniyet çağrısı yapmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • "ADAM" olun yeter!

1|0
    0|0
  • Edepli terbiyeli olun,, empatiii

1|1
    0|0
  • Erkekler her kıza yakınlaşıp çıkma teklifinde bulunmayın, kız sizi sevse zaten evrene sinyal verir😔

0|1
    0|0
  • Trip atmasınlar, bide hoş giyinsinler

0|0
    0|0
  • hanımlara el uzatılmaz, kibarlık yapayım derken hem hanzo oluyor hem günaha giriyorsunuz beyler!

1|0
    0|0
  • Sayın erkekler. Rica ediyorum. Lütfen. Anlayışlı olun. Alttan alın. Hep biz mi alttan alıcaz? Kibar olun, öküz değil. Küfürlü konuşmayın bizi kendinizden soğutmayın. İğrenç olmayın bir taraflarınızı karıştırmayın yol ortasında yere tükürmeyin ağzınızdaki sakızı PUUU diye fırlatmayın. Bayan sürücülere saygılı olun heleki acemilere 😇 Kadına şiddete kesinlikle hayır! (Hak edenler hariç). Laf atmayı kesin. Bizleri kesmeyi (bize rahatsız edici bakışlar sergilemeyi) de kesin. Ha öküz olmayın kibar olun dediysek de erkek olduğunuzu unutmayın, yani nonoşlaşmayın "ay, ayol, bebişim, aşkitom, böceğim"ler filan da olmasın o ne öyle tövbestağfurullah. Valla bunları yapan erkeklerden buz gibi soğuyorum.

1|0
    0|0
  • Iki cinsede tavsiyem egolu bırak gerçekci ol hayalperest takılma ayağın takılır

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...